Šimonytė į Turniškes kelsis ne viena – kompaniją palaikys nauja augintinė

Premjerė Ingrida Šimonytė jau kraunasi lagaminus į ministro pirmininko rezidenciją Turniškėse. Visgi čia ji apsigyvens ne viena – jai kompaniją palaikys nauja augintinė.

I. Šimonytė iš prieglaudos pasiėmė jorkšyro terjerę, kurios vardas Perla.

„Norėjau nors šuns privatumą išlaikyti, jei jau savo negaliu išlaikyti“, – Seime penktadienį juokėsi I. Šimonytė.

Dabar I. Šimonytei ant pečių gula ne tik ministrų kabineto formavimo rūpesčiai, bet ir naujoji draugė. Kaip žurnalistams pasakojo politikė, dabar jai bandomasis laikotarpis, po kurio paaiškės, ar ji – tinkama globėja perlai.

Premjerės teigimu, ji turėjo vienintelį norą – turėti mažą šuniuką, daugiau reikalavimų, pasak jos, neturėjusi.

„Jei šuo tik sutiks“, – paklausta, ar atsiras Perlos nuotrauka socialiniuose tinkluose, juokavo premjerė.

Naujienų portalas tv3.lt kiek anksčiau rašė, kad paskirtoji ministrė pirmininkė planuoja persikelti gyventi į premjero rezidenciją Turniškėse.

Iš buto Antakalnyje į namą Pavilnio soduose 2019 metų pradžioje persikrausčiusi politikė sakė sprendimą priėmusi po pokalbio su Vadovybės apsaugos tarnybos pareigūnais dėl jų darbo sąlygų, jeigu ji liktų gyventi savo namuose, rašo „Lietuvos rytas“.

„Įvertinusi visas šias aplinkybes priėmiau sprendimą keltis į premjero rezidenciją, nors pati rezidencija mano asmeniniams poreikiams yra gerokai per didelė ir teks atsisakyti man visiškai komfortiškos dabartinės gyvenamosios aplinkos“, – sakė I. Šimonytė.

Į premjero rezidenciją persikraustyti ji planuoja po priesaikos.

Kadenciją baigiantis premjeras Saulius Skvernelis į rezidenciją Turniškėse nesikėlė, jis eidamas šias pareigas liko gyventi savo name Vilniaus rajone, Smiglių kaime.

Šalies vadovas Gitanas Nausėda į Turniškes keltis yra žadėjęs tik tuomet, kai rezidencija bus atnaujinta. Šiuo metu jis gyvena savo namuose Pavilnyje, ties Pučkorių atodanga.


Rašyti komentarą...
V
Vyga
2020-12-04 17:47:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gražus šunytis.Šaunuole p.Ingrida,nors vienas šunytis bus laimingas.Žmones,kurie myli gyvūnus,myli ir žmonės,jie būna geros dūšios.
Atsakyti
-2

k
kaimiete
2020-12-05 13:49:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
kvailai galvoji - ji mažiau rūpinsi mūsų gerove, nes dalį laiko atims ciucis
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų