Šimonytė: galimybių paso Vyriausybė atšaukti neplanuoja Papildyta 15.35 val.

Vyriausybė neplanuoja atšaukti galimybių paso. Ministrės pirmininkės Ingridos Šimonytės teigimu, nors situacija ligoninėse yra stabilesnė nei pernai panašiu metu, epidemiologinė situacija tebėra sudėtinga.

„Kol kas galimybių paso atšaukimo planų Vyriausybė neturi. Epidemiologinė situacija išlieka pakankamai sudėtinga. Nors, žinoma, yra daug niuansų, kuriuos reikia turėti minty. Trečdalis turbūt naujai nustatomų atvejų yra vaikai ir paaugliai iki 18 metų. Neskiepytų žmonių tarp užsikrečiančių yra apie pusė, pilnai nepaskiepytų – šiek tiek daugiau“, – žurnalistams trečiadienį sakė I. Šimonytė.

Ir nors, pasak premjerės, ligoninėse pastebima palankesnė situacija nei pernai ir lovos nėra užpildomos taip greitai, Vyriausybė pokyčių dėl ribojimų be galimybių paso neplanuoja.

„Matome ligoninėse, kad ligoninių užimtumas prie to paties atvejų skaičiaus nėra toks intensyvus, koks buvo praėjusių metų gruodžio pradžioje. Tai leidžia šiek tiek galbūt ramiau žvelgti į tą situaciją, bet situacija toli gražu nėra gera, todėl Vyriausybė kažkokių pokyčių artimiausių pokyčių neplanuoja“, – patikino premjerė.

Portalas tv3.lt jau rašė, kad Lietuvos epidemiologiniame žemėlapyje teliko vos keturios raudonos savivaldybės, likusios – juodos. Raudonos teliko vos keturios – Panevėžio miestas ir rajonas, Raseinių ir Ignalinos rajonai.

Beveik 2500 naujų atvejų

Praėjusią parą nustatyti 2493 nauji COVID-19 atvejai, mirė 17 žmonių, trečiadienį pranešė Statistikos departamentas.

Tarp mirusiųjų nuo COVID-19 buvo nepaskiepyta arba paskiepyta nepilnai 12 žmonių.

Praėjusią parą 2073 žmonės paskiepyti pirmąja vakcinos doze. Iš viso per parą paskiepyti 5493 žmonės.

Ligoninėse šiuo metu gydomi 1488 COVID-19 sergantys žmonės – keliomis dešimtimis daugiau nei ankstesnę parą, 144 iš jų – reanimacijoje.

Šalyje praėjusią parą atlikta 16,5 tūkst. molekulinių (PGR) ir 8,8 tūkst. antigeno tyrimų dėl įtariamo koronaviruso.

14 dienų naujų susirgimų koronavirusu skaičius 100 tūkst. gyventojų toliau kyla ir pasiekė 998,5 atvejo. Septynių dienų teigiamų diagnostinių testų rodiklis ūgtelėjo iki 10,8 procento.

Nuo COVID-19 ligos iki šiol iš viso Lietuvoje mirė 5308 žmonės.


Rašyti komentarą...
S
Siaip
2021-10-13 15:38:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
,,Neskiepytų žmonių tarp užsikrečiančių yra apie pusė, pilnai nepaskiepytų – šiek tiek daugiau“, – PIS sake... Vadinasi anot ministres skiepyti neserga, nes bendroj sumoj gaunasi plius minus 100 %. Py_da, py_da ka tu sneki, ar tau nuo pacios melo vemt dar nesinori?
Atsakyti
-2

!
!!!
2021-10-13 15:35:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nelegali vyriausybe negali atsaukti nelegalaus isgalvoto paso????? Estai ispejo........
Atsakyti
-1

A
Arklio galva su akiniais
2021-10-13 15:36:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laukiam referendumo.Isskrisi jau greitai Visam
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų