Šimonytė drausmina prekybininkus: draudimų neapeis atidarę „čipsų“ skyrius

Prekybininkus, bandančius apeiti draudimą dirbti ne maisto prekių parduotuvėms, premjerė Ingrida Šimonytė ketina drausminti. Antraip, anot ministrės pirmininkės, bus pakeistas Vyriausybės nutarimas dėl karantino.

Kaip žinia, nuo gruodžio 16 dienos leidžiama veikti tik maisto ir būtinųjų prekių parduotuvėms. Nedirba ne maisto prekių parduotuvės, prekybos ir pramogų centrai, turgavietės ir kitos viešos prekybos vietos.

Išimtys numatomos parduotuvėms, kurių pagrindinė veikla yra maisto, pašarų gyvūnams, veterinarijos, vaistinių, optikos prekių ir ortopedijos techninių priemonių pardavimas.

Vis dėlto atsiranda ne maisto prekių parduotuvių, kurios bando draudimą apeiti į savo produkciją įtraukdamos kelias maisto prekes.

„Smulkūs verslininkai, prekiaujantys maistu, puikiausiai gali toliau prekiauti. Problema yra dėl tų smulkiųjų verslininkų, kurie prekiauja ne maistu. Jeigu kažkas bando apeiti apribojimus, atsidarę čipsų skyrių, tai, akivaizdu, kad tai nėra tai, kas buvo nutarimo tikslas. 

Jeigu toks elgesys yra, kalbėsimės su Prekybos įmonių asociacija, kad šita praktika būtų nedelsiant nutraukta. O jeigu ji nebus nutraukta, bus nedelsiant pakeistas nutarimas“, – žurnalistams pirmadienį kalbėjo I. Šimonytė.

Pirmadienį ministrų kabinetas pirmadienį nesiėmė dar labiau griežtinti karantino prekybininkams, įvesdami sąlygos, kad maisto prekių parduotuvės negalėtų prekiauti ne maisto prekėmis. 


Rašyti komentarą...
D
Darius
2020-12-16 15:17:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turgavietės prwkiaujančios maisto prekėmis dirba.Neklaidinkit žmonių.
Atsakyti
-6

A
Albertas
2020-12-16 15:27:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar dabar supratot ką išsirinkot?
Atsakyti
-16

e
egis
2020-12-16 15:37:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
bet turet tiek naglumo, ginant didziuosius zulikus, tai cia jau virsune...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų