Šimonytė atkirto opozicijai: nepaprastosios padėties apribojimai gerokai didesni

Opozicija ministrų kabinetą kritikuoja, kad naujausi Vyriausybės priimti karantino ribojimai primena nepaprastąją padėtį. Tačiau ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė pažymi, kad nei apie nepaprastosios padėties, nei apie komendanto valandos įvedimą nesvarstoma.

Vyriausybė iki sausio 31 dienos pratęsė ir reikšmingai sugriežtino karantiną. 

„Nepaprastosios padėties apribojimai yra gerokai didesni. Pradedant nuo pareigos visiems vaikščioti su dokumentu, griežtos komendanto valandos ir apribojimų, tarp kurių yra labai įvairių apribojimų, įskaitant ir žiniasklaidos laisvei.

Tikrai niekas apie tokius dalykus nekalba. Kalbame apie labai mandagų paraginimą žmonėms susilaikyti nuo nebūtino judėjimo. Labai gerai suprantame, kad laikymasis taisyklių didžiąja dalimi priklausys nuo pačių žmonių sąmoningumo“, – žurnalistams pirmadienį kalbėjo I. Šimonytė.

Pirmadienį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė, parlamentarė Agnė Širinskienė kritikavo savaitgalį sugriežtintą karantiną, sakydama:

„Mano galva, kyla labai daug klausimų dėl jų proporcingumo, nes pagal savo apimtis jie prilygsta nepaprastajai padėčiai ir komendanto valandai“, – naujienų agentūrai BNS sakė A. Širinskienė.

Į šią kritiką I. Šimonytė atsakė: „Opozicijai, ką galėčiau pasakyti – būčiau buvusi labai jiems dėkinga, jei dabar Vyriausybei nereikėtų pradėti darbo nuo tokios komplikuotos situacijos ir tokių sudėtingų sprendimų“.

Portalas tv3.lt išsamiai aprašė, kokie apribojimai galios karantino metu. Su draudimų sąrašu galite susipažinti čia.


Rašyti komentarą...
U
Ui
2020-12-14 15:53:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gąsdinkite žmones parduotuvių uždarymu,tai užsikrėtusių padvigubės,nes visi puls apsipirkti.O galėjo tik apriboti pirkėjų skaičių ir 2m atstumą tarp laukiančių įeiti,kaip pirmo karantino metu.
Atsakyti
-26

G
Gerda
2020-12-14 16:45:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šimonytei ir jos komandai visai nereiktų reaguoti į kvaila opozicijos lojimą,ir į beraščių lojimą.Reiktu vadovautis posakių "Šunys loja,bet karavanas važiuoja".
Atsakyti
-21

J
Julius
2020-12-14 16:48:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vokieciai gerai padare- jamkyt pavyzdi.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų