Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ministerijos klausimas, kai sprendžia ministerija, kaip šiuo atveju. Lietuvos klausimas, kai tauta referendumu sprendžia aukščiau minėtą klausimą. Uzurpistė tautai šiuo klausimu tautai balso nesuteikė((((((
Atiduokit tuos prasmirdusius pastatus ir tegul patys moka už priežiūrą. Jų gobšumui galo nebus. Tūpas kirkilas jų rabinams už cirką su vežimėliu, kelis kartus parduotame plote prie sporto rūmų, šimtus tūkstančių mokėjo.
Kodel musu valdzia taip nekencia savo tautos?Viskas yra atiduodama svetimtauciams.
Premjere Simonyte kada grazinsite kompensacjas apvogtiems ligotiems pensininkams uz ypatingai kenskmingas darbo salygas per pirmaja krize 2010-2011 metais?Ar lauksite kada visi ismirs?Turiu dokumentus apie konservatoriu pavogtus pinigus.Nejaugi Lietuva yra vagiu valstybe apvogusi senus ligotus pensininkus,kurie prarado sveikata dirbdami labai kenskmingose darbo salygose?
@Pensininkas Žliumbike, asipeikėk. Teisėsauga nustatė, kad niekas nieko nepavogė, todėl ir nieko gražinti nereikia. Lavinkis.
@ooo3 Tik tu dink kuo toliau, su tai savo teisėsauga!
@Pensininkas Neužmirškite gerbiamieji, čia yra konservatoriai ir jie duoti nieko nežada, jie tik sugeba viską atimti! Gryžta stalinizmo laikai!
Tai kiek suprantu tremtiniams ir laives kovotojams bus vel spyga parodyta?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų