Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kiek čia dar mutins vandeni normaliem žmonem tau niekam tai neidomu mums ir be ju gerai
Tiek Armonaitė, tiek Sėjonienė prasitaria, kad jos manosi turinčios teisę edukuoti rinkėjus. Kad jos žino, kaip geriau, ir net jei tai prieštarauja daugumos norui, verta priversti daugumą jų sugalvotoje "laimėje". O gal nustokite šuleriaut? Gal prisiminkite priesaiką ir nebandykite apgaule primesti žmonėms savo "kalvės Ignotės teisybę"? Gal būkite demokratiškos, pripažinkite, kad tautai (taip pat ir didelei daliai homoseksualistų) nereikia tokios pažangos per prievartą? Ar puikybė ir įtikėtas savo išskirtinumas jums aptemdė sveiką protą?
@Bruknė Laisvę varžo tradicijos,įstatymai,moralės normos.Tai jau galim nuspėti,kad bus naikinamos tradicijos,moralės normos ir keičiami įstatymai.Tai kelias į chaosą,betvarkę,suirutę,kuri galiausiai neišvengiamai baigsis diktatūra...
@Bruknė Absoliučiai Jums pritariu, geriau nepasakysi. Ir tikrai homoseksualai kurie nesiverže į ,,publiką" nenori nieko įteisinti per prevarta, o Armonkem ir Sijonem reikėtu pasidometi kas išejo tuose Valstybėse kur tokie įstatymai buvo priimti per jėga ir be referendumo, kaip pvz.Ispanija kur labai išaugo smurtavimas(net mirtis) prieš gejus, jei visomenei tai nepriimtina,palikit ramybeje tuos nesamonės.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų