Artėjančios Kalėdos įkvepia geriems darbams. Tą patvirtino „Šiaulių“ krepšinio komandos legionierius Rashaunas Broadusas, maišu mėsos gardumynų ir buteliu vyno pradžiuginęs stogo virš galvos neturinčią moterį.

Atvėrė savo širdį

Kiekvienais metais prieš Kalėdas „Šiaulių“ klubo valdybos pirmininkas Alfonsas Armalas krepšininkams ir darbuotojams dovanoja po maišą su mėsos gaminiais bei butelį vyno. Šie metai nebuvo išskirtiniai.

Rashaunas Broadusas, 27-erių metų 183 cm ūgio legionierius, užuot pasivaišinęs rėmėjo dovanomis nusprendė atverti savo širdį stogo virš galvos neturinčiam žmogui.

Sugraudino savo gerumu

„Šiaulių“ krepšinio klubas informuoja, kad po apmaudžios nesėkmės su Kauno „Baltais“ į klubo nuomojamą butą važiavęs Rashaunas Broadusas užsuko į maisto prekių parduotuvę. Joje krepšininkas išvydo dažnai čia sutinkamą elgetaujančią moterį. Amerikietis priėjo prie jos ir ištiesė maišelį su dovanotais gardumynais.

Socialiniame tinklalapyje pats krepšininkas rašo: „Turėjau maišą su įvairiomis dešromis ir atidaviau jį benamei, kurią visada matydavau maisto prekių parduotuvėje. Kai priėjau prie jos su maišu, ji nežinojo, ar turėtų tai paimti, ar ne. Ji pažiūrėjo į maišą, pasakė ačiū savo kalba ir pradėjo verkti. Apsiverkiau ir aš bei pasakiau: „Su šventomis Kalėdomis!“.

Aušra LAURINKIENĖ


Rašyti komentarą...
R
Respect
2011-12-20 08:15:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Respect
Atsakyti
0

p
pzdc
2011-12-20 08:19:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
teatiduoda tau Viešpats dešimteriopai.Kilnus poelgis.
Atsakyti
0

w
wilkas
2011-12-20 09:08:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiesiog nuostabus žmogus, reikėtų daugeliui iš mūsų imti pavyzdį iš šio užsieniečio ir daryti tai ne tik prieš šventes, tuomet kasdienis gyvenimas prašviesėtų kiekvienam.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų