Siaubinga avarija Švenčionių rajone: po sunkvežimio ir lengvojo automobilio kaktomušos – 2 žuvę asmenys

Švenčionių rajone vilkikas susidūrė su „Audi“, žuvo šiuo automobiliu važiavę du žmonės. Aiškėja, kad lengvasis automobilis išvažiavo į priešpriešinę.

Avarija įvyko beveik tiesiame kelio ruože. Su vilkiku susidūrė nuo Švenčionių pusės atlėkęs „Audi“. Nelaimė įvyko Zalavo pašonėje – „Audi“ čia kelias suko dešinėn. Kaip tik ties ta vieta „Audi“ išvažiavo į priešpriešinę. Užsienietis vilkiko vairuotojas sakė, kad bandė visaip išvengti susidūrimo. Į Adutiškį krovinį vežęs 62-ejų vilkiko MAN vairuotojas nesužeistas.

(45 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kraupi avarija ties Zalavu

Į avarijos vietą buvo iš karto atsiųsti gelbėtojai: „Audi“ viduje buvo prispausti du žmonės. Abudu buvo be sąmonės. Atvažiavus gelbėtojams vairuotojas buvo nebegyvas, gelbėtojai visaip bandė ištraukti keleivę. Ji lyg ir buvo gyva, tačiau netrukus medikai nustatė, kad mirusi ir keleivė.

Žuvo 50-metis vairuotojas ir 47-erių metų keleivė. Avarijos aplinkybės dar tiriamos, tyrėjai aiškinasi, kas išvažiavo į priešpriešinę. Po avarijos vilkikas nuvažiavo į griovį kairėje pusėje. Pirminiais duomenimis, visgi į priešpriešinę išvažiavo „Audi“, o vilkiko bandė išvengti kaktomušos. Avarijos vietoje ištisinė linija, lenkti draudžiama. Tačiau aiškėja, kad „Audi“ kitų automobilių nelenkė, tiesiog ties posūkiu išvažiavo į priešpriešinę. Vilkiko vairuotojas buvo blaivus. Ar žuvęs vairuotojas vairavo blaivus, išsiaiškins teismo medicinos ekspertai. Labai gali būti, kad „Audi“ vairuotojas tiesiog nežiūrėjo į kelią, buvo nukreipęs nuo jo dėmesį.


Rašyti komentarą...
H
Hansas
2020-11-23 14:58:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip galima išvažiuoti į priešingą juostą tik sveikatos sutrikimas arba kvailas lenkimas na dar ir amžius
Atsakyti
-4

D
Diana.
2020-11-23 14:10:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi ,kaip gaila.Kai žūsta kelyje.Užuojauta!
Atsakyti
-4

D
Dažna priežastis
2020-11-23 16:06:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
šlapia kelio danga + prastos padangos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų