Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
dabar valdžioje yra tie kurie užaugę ant šaligatvių plytelių ir jie nežino kas yra Lietuvos žalias rūbas , o jeigu dar konservatorius tai nebereikia ir kalbėti nes blogiau nei tikras priešas-- iš priešo žinai ko laukti o va iš konservinio ---tik velnias gali žinoti ir tai garantijų nėra
Kažkokie kaimietiški tie Lietuvos miestiečiai:)
Medžius iškirsti , pastatyti dar vieną Žmogelyną,parduoti ir su pinigais nx iš čia....
Panašu naujoms statyboms Lietuvoje jau "trūksta" žemės. Nesutvarkytas senamiestis, neužstatyti laisvi priemiečio plotai, bet būtina bruktis į kuo mažesnius plotelius vietoje to, kad pagerinti ir pagražinti apleistas vietas.. Matomai gero ūkininko Vilnius neturės
kodėl jūs visi verkiate. Olandai kažkaip gali sutalpinti beveik 20 milijonų žmonių daug mažesnėje nei mūsų šalis teritorijoje, bet kažkaip čia kiekviena labai reikalinga statyba susilaukia pasipriešinimo tiek iš žmonių, tiek iš valdžios. Koks skirtumas tie medžiai, tuose butuose galės gyventi daug šeimų, tai yra svarbiausia.
@B Čia ne Olandija - situacija visai kitokia
@Ona Jokia ta situacija.tv verktiniai amžinai viskuo nepatenkinti.
@B Na nemąstai visiškai,štai Danijoj visoki prekybos centrai,be gailesčio išvyti į užmiestį,servisai aptarnavimo įmonės viskas užmiestyje,todėl centruose jokių kamščių,o pas mus visi verslininkai ped kyšius,sulenda į geriausias vietas,ir dar iškirsti medžiai ,apmokestinti maišeliai ir ekologija, tai mūsų aplinkosaugai ir valdžios struktūroms per sunkus uždavinys(dėl investicijų pasisavinimo)na kaip išspręsti ,jei valdo dideli pinigai,
@B Nu tai ir pizdink i Olandija 20 kvadratinių metru nuomojame butelyje gyventi. Niekas taves Lietuvoje nepasiges, konservu pedofile.
@B Po... man ant tavo tu seimu, man smagiau kur parkelyje alaus isgert iseit ;)
Irgi norėčiau, kad mieste arti mano namo daugiau namų nebūtų, o šalimais augtų medžiai, kur galima būtų ir pagrybauti. Kitaip pakraupčiau.
@Taip Vaziuok i Kazokiskes, konservu sliundra.
Kai tauta ne balsuos už konservatorius,tada ir pradėsim gyventi. Viena pastebėjau, kaip konservatoriai valdžioje, taip ir gyventojams sunkumai sumokėti už dujas ir elektrą ir dar už šiukšles, nes Vilniaus šiukšlininkai ne tūri noro dirbti, jie padaro visus skolininkais ir kaip Dekanidzės 1990 laikais išmušinėja per teismus, patys sąskaitų nerašo ir po to skola per teismus išmušinėja. Bet jei tu esi sumokėjai, dar tūri įrodyti, kad tu ne skolininkas ir jiems atsiusti į paštą apmokėjimo dokumentus, nes jų Liuminor banką rusų chakėriai atakavo ir jie negali, ar jų buhalteriai per ilgai Palangoje užsibūvo, ar Turkijoje saulėje perkaito, nori be pastangų surinkti visą informacija. Todėl ir kenčia paprastas pilietis, verslas tūri puse dienos prie kompo, kad išsiaiškinti jų robotų paaiškinimus. Benkūnskai gal gali ir pasakyti savo vizija šią temą. Kaip riekia bendrauti su valstybės institucijos atstovais rinkėjai nėra reikalingi, bet per rinkimus jie agituoja, kad jie už tauta ir gerove. Tiesio baisu balsuoti už tokias išgamas.
pusė komentarų- iš prarabų ir bukalaurų
@..|.. Kita pusė iš verktinių
@Audrius PADVESK konservu pedofie.
Tas pats ir Kaune,nesvarbu kad daugiabučiai neturi mašinų stovėjimo aikštelių tarp daugiabučių statomos dėžutės ir aišku jiems jau ir mašinų aikštelė,Biznis klesti,nes pigu stayti visa infrastuktūra vietoje o miesto valdžiai su visom urbanistikom aiškia irgi apsimoka,Kitaip plėstūsi į pakraščius.
Vyksta. Tankintojai ploja.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų