Rašyti komentarą...
Cukrinis diabetas liga kurią reikia protingai gydyti o ne pagal vieną standartą pagyvenusiems žmogui jūs kisat tabletės o. Praeina kol laiko ir insuliną ir galutinai kasa sugadinta gydykit protingai kiekvienas žmogus atskiras individas ir serga skirtingai tyrimas vadinasi gliukozė ir matavimas tai kažkas ne taip pirma pradeda gydyti judejimu svorio metimų o ploto gadinkit kasa
Radot ką gasdint ?
@A Aš nieko negąsdinu.
...ką dabar man daryti, užsikloti drobule ir laukti paskutiniosios?
Nė velnio, manęs taip lengvai giltinė nepasiims. :-)
man su diabetu kaput
@Valerija Jei problema išsprendžiama - nerimauti dėl jos neverta. Jei problemos išspręsti neįmanoma - nerimauti dėl jos beprasmiška. ;-)
Serga tėtis cukriniu diabetu! O jūs verčiate vaikus eiti į ugdymo įstaigas ir mums parnešti virusą...
@mama Serga sūnus jau 30 m.Dirbti negali dėl komplikacijų.Pašalpa 104 eurai.Esu darželio mokytoja.Nuo gegužės dirbu ,,gyvai".Kaip manot nebijau Covid? Serga vaikų tėvai,o tu- kontaktų kontaktas.
Ne tik vaikai parneš,jų auklėtojos irgi bus ,,apdovanotos".
Kaip pasakoti apie gėrį,laisvą pasirinkimą?
O Lietuva kaip visada įsikibusi laikosi "kontaktinio mokymo". Nesusitvarkydama su esančia padėtimi, leidžia toliau plisti virusui....Dėka tokio valdininkų bukumo, matomai paskutiniu metu net slepiama informacija apie ugdymo įstaigose užfiksuotus susirgimus....penktadienį-po savaitės kontaktinio mokslo su simptominiu covid, klasę išsiuntė į saviizoliaciją..nes taip uoliai mokėsi, kad ir serganti lankė pamokas....štai valstybės kasdienė"dovana" karantino metu visiems, kad ir besisaugantiems vaikučiams, jų tėveliams ir artimiesiems, mokytojams ir Raseinių Šaltinio progimnazijai...
@Rizikuojam 73metai, cukrus irgi 7,3 ,laukiu armonaites rinkiminio pazado, alus ,vynas ir snapsas be pvm ir nuo 0-24val.
@ka daryti,pasikarti? kito gimdadienio nesulauksi.
Į viršų