Septyniolikmetės nužudymo byla: trečias įtariamasis liko laisvėje A. Jokubaitis teigia bandęs vyrus atkalbėti nuo žmogžudystės

Trims mėnesiams suimto Juliaus Jokubaičio 21 metų brolis, dalyvavęs nepilnametės merginos nužudymo egzekucijoje, liko laisvėje, jam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Panevėžio apygardos prokuratūra nutarė neprašyti suimti trečio įtariamojo, kuris dalyvavo žiaurioje nepilnametės egzekucijoje.

Anot prokurorų, jaunuolis gailisi dėl nusikaltimo, tikina atkalbinėjęs brolį ir jo draugą nuo žiauraus poelgio.

Pareigūnai prasitarė, ką jiems pavyko sužinoti per apklausą. Bylos duomenimis, Deividas Antanaitis, Julius Jokubaitis ir jo brolis Artūras trise linksminosi vienoje Panevėžio kavinėje, iš kurios išėję vartojo narkotikų.

Apsvaigę vyrai įsėdo į automobilį ir važiavo stoties link, kur visą parą veikia picerija. Pakeliui autobusų stotelėje pamatė telefonu kalbančią merginą. Vaikinai sustojo, o išlipęs iš automobilio D. Antanaitis ėmė klausinėti merginos, kur ji važiuoja, bei pasiūlė pavėžėti. Kai mergina atsisakė, iš automobilio išlipęs J. Jokubaitis ėmė tempti ją į saloną.

Ten abu su broliu ją užspaudė ir nuvažiavę į mišką vienas po kito išžagino. Kad auka nesikreiptų į policiją, išėmė iš jos mobiliojo  telefono SIM kortelę, tačiau paties aparato nepaėmė. Vėliau nusikaltėliai įkišo nepilnametę į bagažinę. Tai jie padarė išvydę kelyje patrulius.

Bagažinėje gulinti mergina nebuvo surišta, todėl galėjo paskambinti pagalbos centrui. Vienas nusikaltėlių išgirdo nepilnametės pokalbį. Norėdami nuslėpti nusikaltimą vyrai nutarė savo auką nuskandinti. D. Antanaitis pasakė, kad skenduolis išplauks ir bus atpažintas, tad geriau sudeginti.

Nors J. Jokubaičio brolis atkalbinėjo ir prašė to nedaryti, D. Antanaitis metė degtuką. Automobiliui užsiliepsnojus, visi spruko iš įvykio vietos.

Policijai pavyko sulaikyti visus tris įtariamuosius jau kitą dieną.

Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 straipsnio („Nužudymas“) 2 dalį.

 

 


Rašyti komentarą...
h
hmmm
2013-09-23 18:12:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
o tai tas brolis merginos nezagino? bet juk jis yra bendrininkas tai kodel ji paliko laisveje? juk jis galejo pasisalint ir paskambint policijai jei nepritare nusikaltimui. kazkas cia neaisku... bet jis irgi turi but nubaustas.
Atsakyti
0

u
už teisybe
2013-09-23 18:29:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip tai galima paleisti i laisve kur teisybe kur ji..... vistiek pravartavo ja vistiek buvo sale taika negalejo papurtiti tuos snarglius jug jam 33 m o jie 21 m ir 22m pemenosai da brolis ka brolis brolio nepaklause ne viska dare pravartavo kartu buvo kai masina uzdege tokia pat bausme jam turi buti tokia pat ...tai kaip tie isigimeliai nebijos pravartaut uzmust ,jaigu valstybe da i laisve paleidzia ,tai kaip kiti ir nebojo uztad kur jiems bijot ,,o jaigu prokororo ar teisejaus dukrai taip butu musiau netik gautu iki gyvos galvos o da ir kaleime uzdubasintu tikrai tai butu ,taikur ta teisybe niekas paprastu zmoniu neuzjaucia ir teisingumo nesulaukia.......UŽUOJAUTA TĖVAMS
Atsakyti
0

s
siaubas kažkoks
2013-09-23 19:50:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
kažkokias pievas rašo. Kodėl prokurorai nesuima trečiojo? Ar ne todėl, kad visokias pasakas sektų? Nuvažiavo į mišką ir su broliu išprievartavo, bet jo nesuima? Siūlė nedeginti,mbet brolis metė degtuką? tik filmuose mašina užsidega nuo degtuko, kad mašiną uždegtum, reikia paplušėti. Tegu nepasakoja pasakų.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų