tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienį „Didžiajame šeimų gynimo marše“ susirinkusių politikų nebuvo daug, bet galima buvo pamatyti Dainių Kepenį ir Petrą Gražulį. Seimo nariai papasakojo, kodėl jie atvyko į maršą.

Šeštadienį „Didžiajame šeimų gynimo marše“ susirinkusių politikų nebuvo daug, bet galima buvo pamatyti Dainių Kepenį ir Petrą Gražulį. Seimo nariai papasakojo, kodėl jie atvyko į maršą.

REKLAMA

Kepenis piktinasi, kad esą valdantieji tyčiojasi iš svarbiausių vertybių

Valstietis Dainius Kepenis sako, kad „Didžiajame šeimų gynimo marše“ dalyvauja nuo 15 val.

„Jau apibėgau trečią ratą savo tradicinį, jau turiu apie 11 kilometrų įveikęs. Čia atvažiavau iš pajūrio, važiavau su žmonėmis iš Gargždų. Visi labai šventiškai nusiteikę“, – apie tai, kaip atvyko kalbėjo D. Kepenis.

 Jis sako, kad po šio renginio viliasi, kad nebus tyčiojamasi iš žmonėms svarbiausių vertybių, jam tai – sveikatos reikalai.

REKLAMA

Esą nesąžininga, kad žmonės turi skiepytis, o nesutinkantys gali netekti ir darbų.

„Man ypatinga rūpi, kad šie žmonės pasakytų ne segregacijai, diferenciacijai, – sako jis. – Mano didžiausias rūpestis, kad yra laužoma valstybės Konstitucija ir mes privertėme žmones prieš jų valią dalyvauti medicininiuose eksperimentuose, kalbu ir apie testavimą ir apie vertimą skiepytis, nes jei tu nesiskiepiji, tave gražiuoju būdu stumia iš darbo, tai yra geriausias mobingas.“

REKLAMA

„Galimybių pasas yra didžiausias pasityčiojimas iš žmonių“, – mano D. Kepenis.

Pasak jo, dabar ir politikai mato, kad yra skaudulių, kuriuos reikia nedelsiant šalinti, tad „Didįjį šeimų gynimo maršą“ vadina sėkme.

Gražulis piktinosi: „Oficialiai Bažnyčia yra neryžtinga, stovi šešėlyje“

Renginyje dalyvavęs parlamentaras Petras Gražulis pasakojo taip pat prisidėjęs prie šeimų maršo organizavimo, nes jaučiąs, kad valdančioji dauguma nori sunaikinti pamatines tradicines vertybes bei tradicinę šeimą.

REKLAMA

Paklaustas, ar įmanoma sugriauti šeimos institutą, kuris gyvuoja jau tūkstantmečius, politikas pasitelkė senovės Romos imperijos pavyzdį – esą kaip žlugo imperija, taip gali žlugti ir šeima.

P. Gražulis taip pat pasipiktino, kad šeimos gynimo marše nedalyvauja oficialūs Katalikų Bažnyčios atstovai: „Bažnyčia prisitaiko. Ir šiandien veikiantys vyskupai, kurie turi dėti galvą už pagrindines krikščioniškas vertybes, už šeimą, stovi patyliukais šešėlyje. Tik du vyskupai – Tamkevičius ir Kauneckas – pasakė tiesiai šviesiai „Mes visada ginsime šeimą ir nežiūrėsime, patogu tai ar nepatogu visuomenei ar žiniasklaidai“.

„Oficialiai Bažnyčia yra neryžtinga, stovi šešėlyje, tai akivaizdu. Bažnyčia turi būti priešaky, čia visi vyskupai turi stovėti“, - piktinosi P. Gražulis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų