Seimo narys prieš Ramūną Karbauskį metė naują kozirį

Ketvirtadienį Seimo narys Bronius Matelis nutarė palikti valdančiąją Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakciją Seime.

Jis ketvirtadienį BNS sakė išeinantis iš LVŽS frakcijos dėl pastarųjų aktualijų, susijusių su šios partijos pirmininku Ramūnu Karbauskiu ir buvusia jo pavaduotoja Greta Kildišiene.

„Reikia darbus dirbti, o dabar Lietuva turi kalbėti apie jų santykius“, – teigė politikas.

Tačiau ketvirtadienio vakarą politikas prakalbo daug drąsiau.

„Aš nekeliu klausimo ar ji (G. Kildišienė) ką nors žino. Bet aš manau, kad ir ką ji dabar apie R. Karbauskį pasakytų, viskas būtų priimta, kaip už tikrą pinigą. Dabar jau tokia situacija, kai nebesvarbu, ar tai teisybė, ar ne. Prisiminkime Monikos Lewinsky atvejį, kai ji parašė knygą, kurią skaito visas pasaulis ir tiki, nors ten turbūt 80 proc. melo komerciniais tikslais. Šiuo atveju, R. Karbauskis gindamas ir globodamas yra G. Kildišienę labai pažeidžiamas“, - LRT laidoje „Dėmesio centre“ sakė B. Matelis.

„Aš jos išvis nepažinojau. Vasarą buvo toks momentas, kai man paskambino R. Karbauskis ir pradėjo pasakoti, kad jei bus koks konfliktas tarp manęs ir G. Kildišienės, tai bet kuriuo atveju bus teisi G. Kildišienė. Aš net nesupratau apie ką čia kalba, net pasižiūrėjau į ragelį, ar čia Ramūnas kalba. Matyt, kažkas kažkam paskambino, įsižeidė dėl kažko. Aš tada dar kartą paklausiau, kas atsitiko, juk nėra jokio konflikto.

Gal G. Kildišienė pamanė, kad kilo koks konfliktas ir pasiskundė. Tada man kilo įtarimas dėl tokios globos. Be to, aš juk ne partijos narys, aš tik jiems leidau mane remti, daugiau nieko. Iš tokio diktato man aš supratau, kad tie santykiai yra kažkokie kitokie“, - kalbėjo M. Matelis.


Rašyti komentarą...
T
Tavo numnė
2017-01-27 01:51:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
- diagnozė. :)
Atsakyti
0

d
diagnoze:
2017-01-27 00:14:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
mano nuomone - klimaksinis sizofrenikas tas matelis
Atsakyti
-2

S
Skitas
2017-01-27 07:22:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matelis tikriausiai kažką rūko po pagalve....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų