Seimo nariai izoliuojasi: Liberalų sąjūdžio nariams atlikti koronaviruso testus neleista

Savaitgalį Liberalų sąjūdžio frakcijos nariai gavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) pranešimus, jog turėjo sąlytį su sergančiu COVID-19 liga ir privalo saviizoliuotis. Laikydamasi NVSC saviizoliacijos nurodymų, Liberalų sąjūdžio frakcija šią savaitę pradeda dirbti nuotoliniu būdu.

Frakcijos seniūno Eugenijaus Gentvilo teigimu, šiandien frakcijos nariai norėjo atlikti testus ir, jeigu jie visi būtų neigiami, vertinti galimybes grįžti dirbti į Seimo rūmus. Tačiau leidimo testuotis parlamentarai negavo, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Nuolatinis testavimasis padėtų parodyti realesnę grėsmę, tačiau, deja, mums papildomai testuotis Seimo rūmuose neleista. Savaitgalį mobiliuosiuose punktuose testavomės aš ir kolega Ričardas Juška. Jo testas ir dar kartą buvo neigiamas, aš atsakymo dar laukiu”,- sakė E. Getvilas.

Praėjusią savaitę dėl pirmojo nustatyto atvejo J. Varkaliui testavosi visi 13 Liberalų sąjūdžio parlamentarų. Teigiamus atsakymus gavo Seimo pirmininkė V. Čmilytė – Nielsen ir Seimo narys V. Pranckietis. Kitų 10 parlamentarų testai buvo neigiami.


Rašyti komentarą...
V
Valstietė
2020-11-23 17:27:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasėdėkit ant atsarginio suolelio
Atsakyti
0

H
Hmm
2020-11-23 17:29:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
inkubacinis periodas turi praeiti, ne iš karto covid pasireiškia, kontrolės centras viską teisingai nurodė, tik kažkam nedašunta, mažai košės galvelėje turi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų