Kaune išrinkti Seimo nariai Arimantas Dumčius, Vida Marija Čigriejienė, Kęstutis Glaveckas, Rasa Juknevičienė, Rytas Kupčinskas, Vincė Vaidevutė Margevičienė, Donatas Jankauskas reiškia susirūpinimą dėl galimai neskaidraus sporto ir pramogų arenos statybos Kauno Nemuno saloje projekto rengimo Kauno savivaldybėje.

Seimo nariai sunerimę dėl visuomenės nuomonės vengimo, uždelstos klausimo sprendimo eigos, abejotino architektų ir partnerių parinkimo bei kitų nepasitenkinimą visuomenėje sukėlusių aplinkybių.

Parlamentarai siūlo Seimo Antikorupcijos komisijai atlikti tyrimą dėl galimų korupcijos apraiškų minimo projekto rengime, sakoma pranešime.

 


Rašyti komentarą...
R
Rudis
2007-04-04 11:10:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerbiamieji Seimo nariai Arimantai Dumčiau, Vida Marija Čigriejiene, Kęstuti Glaveckai, Rasa Juknevičiene, Rytai Kupčinskai, Vince Vaidevute Margevičiene, Donatai Jankauskai ką Jūs padarėte Seime, kad įstatymai nesuteiktų prielaidų tokioms aferoms kaip Kauno rūmų statyba. Kad nekeičiate valstybės korupcinės sistemos pirmiausia KALTI ESTATE JŪS PATYS.
Atsakyti
0

E
Egle
2007-04-10 13:04:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Statykit ta Arena ir viskas gal tuomet Kaunas atordys netoks nuvarges miestas ir atsigaus..,kiek uzsenieciu peikia kauna kad cia ner kas veikt nei normalios arenos neturim,vilnius ir tai turi siemens arena o mes ka? sporto hale kuri jau baige sugriut!!!
Atsakyti
0

G
Gydytoja Dalia Marija Gerulaitienė
2008-06-03 17:48:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
P.Vincei Vadevutei Margevičienei:
Prašau paaškinti - jei ne korupcja, tai kuo vadovaujantis sudarėte Trišalę sutartį tarp Jūsų vadovaujamo Kauno apskrities Socialinių reikalų ir švietimo departamento, savivaldybės globos skyriaus ir Kėdainių pensionato (Kauno apskrities administracijos 2004 m. Liepos 29 d. Nutarimas Nr. 483) sekvestruoti ... žmogų! D.D.! Jai nežinant, jau įtėvio kenčiančią uždarytą! Kaip žmonės sako, "veltui sovietinės šlangos nieks nevaidina", o Jūs, pone Margevičiene? Gal Jūs iš įsitikinimo, gal savo vėliava paskelbėte VERGOVĖS, na bent jau vergovinio mąstymo ARCHETIPŲ, - reanimaciją ir konservavimą Lietuvos Respublikoje , o kolegos gal nė nežino? Šiaip žmogaus niekaip negalima išdalinti ... įstagoms, bet Jūs įveikėte demokratijos kliūtis! Žmogaus kankinimas Jums taip pat prie širdies (Stebejotes, bet kai paprašėme paskambint kad Jūsų direktorė nutrauktų šią ydingą praktiką "atsiprašėte": "Ką Jūs, aš atostogose!" - balotiravotės į Seimą! ) O gal sugebeta apie kitų kančią kurią sukėlėte negalvoti? Kaip gi Jums tai pavyksta?
Pagarbiai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų