Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
....teisus niekada nevengia nebijo jokio viesumo.../ visi negeri nedori darbai daromi paslapcia ,prisidengiant tamsa .../ kur tiesa teisingumas ten viesumas skaidrumas tyrumas ,na o melas viso sito labai vengia .........
Man tai nesuprantama tik jei venckiene vos vos nusizengia iskart greitai viskas nagrinejama. O kad cia pries vaiak smurtas buvo naudojamas tai visiems nusiskti ir tik gal po 10 metu prades nagrineti
Man tai nesuprantama po dvieju metu uzsipuola Venckiene, ir dar pasiaiskinti negali kodel tik po dvieju metu sugalvojo ji uzsipulti. Jei jau kryzevicius nebaudziamas, ka pasake venckieniai viesai, tai kodel turi buti venckien baudziama uz tai kad teisejus izeide??? tai kaip suprasti? Kryzevicius gali sneketi ka nori o kiti ne?
matyt susipainiojusius savo tautiečius pedofilus
ką mes ir kalbame, ir rašome, ir prašome,galvokite ką darot,savo vaikus turite,kaip jie niekuo kalti turės gyventi,kai motina pavirsta į velnią ir eina vaiko kito nekalto grobti,galvokit,visi kas dar čia kažką kuriat,paskui bus vėlu.
Nesuprantama kokia cia paslaptis? Vaicekauskiene bijo, jog visi pamatys, kad buvo naudojamas smurtas, nes kitu atveju ten nera ko slepti. Ir is viso, gal bus laikas daryti stop? netikiu, kad si karta jie sugebes nuslepti teisybe, per daug zmoniu sukilo, ir teks spresti is esmes. Tikiuosi atsiras doru ir saziningu zmoniu, nepaperkamu, kurie karta ir visiems laikams pades taska korupcijoje ir mele, pakaks musu teisesaugai daryti ka nori. Ir be Venckienes bylos galima surasti tukstancius atveju, kai jie lieka nebaudziami. Kur mes gyvename? O dar ES.
Neringa Venckienė. „Mergaitė pasakė: aš
Neringa Venckienė. „Mergaitė pasakė: aš


.
„Mergaitė pasakė: aš nevažiuosiu gyventi su Laima, kadangi jos bute man trys vyrai kišo pimpalą į burną. Tai ką, aš jai turėjau nurodyti, kad pimpalų kišimas į burną yra naudingas jos sveikatai? (...) Aš to vaiko apgauti, jai meluoti negalėjau“, - kalbėjo N. Venckienė



Komisija ne Venckienes nelieciamybe turi nagrineti. O nagrineti ziauriausia prievartos akta nepriklausomoje Lietuvoje, siaubinga prievarta pries Mergaite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vargšas teisėjas pamiršo. kad tikroji va
Vargšas teisėjas pamiršo. kad tikroji va
.
Vargšas teisėjas pamiršo. kad tikroji valdžia Lietuvoje yra pedofilų klanas.
Iš jų 5000 yra žinomi Europolui.
Jei Cininas dar šakosis ir toliau vaidins kietuoli, tai greit gali tapti antru Furmonavičiumi po eilinio puodelio kavos, o iš viso šioje byloje žudikėje - dešimtuoju lavonu



tai aisku,jei viskas padaryta pagal istatymus ,tai ko bijo paviesinti medziaga

Skaitomiausios naujienos




Į viršų