Rašyti komentarą...
Čia ne atsibudo o kerštas laisvės partijos konservatoriams kad nepalaikė pakeitimų dėl alkoholio nes tada konservatoriai pakišo koją laisvės partijai
Pažiūrėkit į Izraelį. Po 4 skiepo perteklinės mirtys šoko į aukštumas, užsikrėtimų dar nėra tiek buvę. Žmonių imunitetas visiškai nualintas.
Pagaliau atsibudo ir priėmė nors vieną teisingą sprendimą.Apie kokią prievartą gali būti kalba
jei žmones su tais skiepais taip terorizuotų medikai tai dar būtų galima suprast kažkiek,juk medikai sveikatos saugotojai,be to jie turi medicininį išsilavinimą,bet kai gydymo imasi politikai,influenceriai,kasininkai,bankieriai ,pramogų pasaulio atstovai,tikri medikai nustumti į šalį tai jau čia ne medicina,be to vakcinos pasenę nuo pirmos viruso versijos ir dabartiniam štamui jos neveiksmingos.Kuo labiau šalys vakcinuotos,tuo daugiau susirgimų,matom iš statistikos pasaulinės,ir kuo mažiau šalis vakcinuota tuo mažiau susirgimų.Ateina jau pirmos žinios iš Izraelio po 4-tos dozės ir jos tikrai neguodžia,serga ir po 4-os ir antikūnių labai mažai susidaro,būtina vakcinaciją visai stabdyt
Toks jausmas , kad medikai nenori skiepų???
Geras sprendimas. Dabar reikia atšaukti GP, panaikinti kaukių ir respiratorių nešiojimą, leisti viešus renginius ir panaikinti Covid reanimacijos palatas. Kodėl? Ogi tai varžo gyventojų teises ir teisę numirti laisvai. Tik reiktų kompensuoti išlaidas antivakseriams už antivakcininę propagandą ir kompensuoti pigiausio karsto išlaidas (tuos iš papje maše). Ir tegyvuoja laisva Lietuva! Kas išliks, galės laisvai emigruot.
@Algis Sveiko proto žmogus negalėjo būti už privestinius-privalomus skiepus. Jeigu nors kiek smegenyse yra vingių, žmogus neleis kažkokiems valdžiaž..ogi..ms įsakinėti ką jis turi susileisti ir kada. beje ten buvo sakinys įgijęs imunitetą vyriausybės nustatyta tvarka. Kosmosas, politikai nustatinės kada žmogus turi imunitetą, kada ne, ne medikai bat valdžia...m..giai..Man tavęs labai gaila, žmogau, jeigu tau nedaeina. Mažiau žiūrėk nacionalinio transliuotojo...
@Egis Egi, nevarkite, jis vistiek gros savo dainelę, nes jam už tai moka. Tai faktas, protingo iš Algio neišgirsit nieko.
@Egis Patarčiau išlyst iš Skabejevos "60minut" ir Solovjovo kliedesių. Skaitau kiek kitokią literatūrą ir ne lietuviškas informavimo priemones. Pagal patį geriau, kada propaganda išplaunamos smegenys ir žmogus "numiršta laisvas" nuo sveiko proto ir atmetęs galimybę išgyventi. Tik nenusišnekėkit apie "įgimtą imunitetą, apie "natūralų imunitetą", nes tai yra kliedesiai ir antivakcininės propagandos pateisinimas. Ir nustokit meluot apie tūkstančius mirusių nuo skiepų, šlykštu ir žema iki tiek nusirist
@Algis Pirma daly gerai išdėstei o antra dalis tokia kad nemokamų skiepū nebūna tik sūris pelėkautuose.Apsičiupinėk tas draudžiama anas negalimą tuoj mokėsi už orą ir teisę nusipersti.Apsižiūrėk bent pas mane Kaune ant kiekvienos sankryžos po 8 nias kameras tavo geroviai pastatė kad tavę geriau matytų.Ir niekam nerūpi nuo ko aš ar tu galą gausi svarbu kad susimokėjas būtum.
Žinių radijuje žmogus kalbėjo, kad šita vyriausybė ima pavyzdį iš tokių šalių kaip Austrija ir Italija, kur įvestas privalomas-priverstinis skiepyjimas. Tos šalys turi gilias fašizmo šaknis. Tokia yra šitos valdžios siekiamybė? Tai tik parodo kas tokie yra valdantieji. Esame didelėje bėdoje, kol už valstybės vairo stovi tokios ideologijos siekėjai. Prisiminkim istoriją, kuo tai baigėsi.
konservatoriai skiepijas jiem daugiau liks ir bus sveikuciai kai naujagimiai
Gerai, kad paskutiniu momentu kai kurie valdantieji atsisakė dalyvauti nusikaltime, PIŠ atsakys pati, jie jau perspektyvų ateičiai neturi, o atskiri politikai visgi dar kažkiek galvoja. Skiepų klinikiniai tyrimai nebaigti, gal ir tas suveikė. Labai šlykštu buvo žiūrėti, kai kasininkė nurodinėja medikams, kaip apsispręsti.
@na Jo, vakar Paleckiukas per Lrytą sužibėjo, tipo sako, ką medikai žino apie skiepus daugiau nei mes?
Matosi ,ka Tv3 palaiko
Į viršų