Pirmajame pavasario Seimo posėdyje iškilmingai prisiekė Prezidentės Dalios Grybauskaitės paskirtas naujas sveikatos apsaugos ministras liberalcentristas Raimondas Šukys. Jo priesaiką priėmė Seimo Pirmininkė Irena Degutienė.

Prieš priesaiką Seimas atleido R. Šukį iš Seimo Pirmininkės pirmojo pavaduotojo pareigų.

"Gerbiu Prezidentės pasirinkimą, gerbiu Ministro Pirmininko pasirinkimą, suvokiu, į kokią veiklos sritį išeina Raimondas, tikrai į probleminę sritį, kurią reikia reformuoti, kur visuomenė laukia rezultatų", - sakė Seimo Pirmininkė Irena Degutienė.

Seimo nariams pasiteiravus, ar Parlamento vadovė ketina užpildyti dar vieną laisvą savo pavaduotojo vietą, I. Degutienė atsakė, kad, įvertinus finansinę situaciją, kol kas neketina to daryti.

Iki šiol sveikatos apsaugos ministro pareigas laikinai ėjo finansų ministrė Ingrida Šimonytė. Ji vadovavimą Sveikatos apsaugos ministerijai perėmė iš atsistatydinti nusprendusio Algio Čapliko.

R. Šukys yra baigęs teisės studijas Vilniaus universitete. Jis nuo 2000 metų yra Seimo narys, o šią kadenciją ėjo Seimo Pirmininkės pirmojo pavaduotojo pareigas. R. Šukys yra buvęs vidaus reikalų ministru, iš šio posto pats pasitraukęs po tragiškos avarijos Skuodo rajone, per kurią žuvo trys vaikai.

Seimo Pirmininkė I. Degutienė siūlys Seimui jos pavaduotoju išrinkti Liberalų ir centro sąjungos frakcijos narį Joną Liesį.


Rašyti komentarą...
n
nenoriu
2010-03-10 11:37:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
dabar naujasis visiems pudrins smegenis: sveikatos apsauga bus geresne, vaistai pigs ir t.t.t
Atsakyti
0

M
Mili
2010-03-10 11:45:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi jau sakė farmacininkai, kad vaistai brangs :)
O Šukys, taiman joks ne politikas, nežinau, ką jis čia veiks...
Atsakyti
0

T
Tenkešas
2010-03-10 12:34:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šukys yra padorus žmogus. Kaip jisai gali šitoje aferistų partijoje būti? Vakar kai parodė per LNK "Paskutinėje instancijoje", pasirodo, kad visa Abonento partija maitinasi ne tik iš kyšių, duoklių, bet ir iš narkotikų. Šukys Sveikatos apsaugos ministerijoje padarys tvarką?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų