Seimas svarstys kreipimąsi į KT dėl galimų rinkimų tvarkos pažeidimų

Parlamentarai ketvirtadienį svarstys siūlymą kreiptis į Konstitucinį Teismą (KT), kad šis pateiktų savo išvadą dėl galimų pažeidimų per Seimo rinkimus.

Šis klausimas į plenarinio posėdžio darbotvarkę įtrauktas Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) frakcijos prašymu.

LLRA-KŠS teigia, kad Seimo rinkimų įstatymą šiurkščiai pažeidė visuomenininko, laidų vedėjo Andriaus Tapino inicijuota kampanija, kuria siekta, jog partija nepatektų į parlamentą.

Vyriausioji rinkimų komisija konstatavo, kad akcija „Viso gero, Voldemortai“ ir leidinys „Viso gero, Valdemarai“ buvo neigiama LLRA-KŠS reklama, tačiau rinkimų kampanijos įstatymo nepažeidė, nes nei A. Tapinas, nei „Laisvės TV“ nebuvo politinės kampanijos dalyviai.

A. Tapinas sako, kad jis jokių teisės aktų nepažeidė.


Rašyti komentarą...
G
Gėda
2020-11-05 11:03:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegu nevargsta niekas neatšauks rinkimų tai patvirtins KT.Tas puslenkis tegu varo pas putką gal dar vieną georgijaus juostelę įsegs
Atsakyti
0

A
Algis
2020-11-05 12:16:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tapinas nemažais pinigais įtakojo rinkimų rezultatus, ir tie pinigai nebuvo apskaityti pagal įstatymą. Tai privalo kontroliuoti ir reguliuoti VRK. Jeigu tai ne pažeidimas - sekančiuose rinkimuose bus labai daug neigiamos ir teigiamos partijų reklamos atvejų, ir darys tai "ne politinės kampanijos dalyviai". UABai pagal įstatymą negali remti partijų?! Reiškia, negali padovanoti jiems pinigų. Tuomet UABas, nebūdamas politinės kampanijos dalyviu, varys žiniasklaidoje rinkiminę reklamą ir antireklamą, naudingą tam tikrai partijai. Kaip Tapinas. Tokių UABų bus 33. Taip negalima. Ką apie tai mano Konstitucinis Teismas?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų