Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Kodėl negalėtų stoti? Galėtų, būtų įvesti metiniai. Ir egzaminų tikrai nereikia, reikia mokytis bent jau dvejus paskutinius gimnazijos metus ir išvesti vidurkį, o ne organizuoti visuotinį myžčiojimą su tais egzaminais.
@lota
Na kiek kartų reikia pakartot, kad nei velnio kaimiškas 10 nėra panašus į miesto 10. Čia dar neatsižvelgiant į tai, kad egzaminų rezultatai irgi būna nemenkai prastesni, nei tie vidurkiai.
Reikia rasti tokį sprendimą, kad nenukentėtų abiturientai
Organizuokit stojamuosius
Jeigu dvyliktokas mokėsi visus metus gerais pažymiais, tai ko bijo tų metinių pažymių? Nebent dėdulės vėl pakiš užduotis iš anksto
Čia emocijos nereikalingos, tegu visi pailsi iki rugsėjo 1d. Taip išsaugosime ir mokytojus , ir moksleivius. Kas nori mokytis, tegu mokosi namuose, blogiau nebus. O egzaminus surenkite rugsėjo pradžioje, jei išlaikys, galės ,,kopti toliau,,. Jei ne- galės mokytis tame pačiame kurse pakartotinai. Niekas dėl to nesusirks ir nenumirs.
Kaip tik pavasaris taip problemos su abiturientų egzaminais, 30 metų tas pats. Ar virusas ar ne virusas. Sūnus laikė prieš 14 metu buvo problema kad daug kas nusirase, lietuvių kalbos egzaminą laikė 3 kartus, dabar virusas ir vėl nesąmones. Jūs viena kartą susitarkite ir tada viešai skelbkite
Scenarijai brandos egzaminams: tarp siūlymų atšaukti – ir įspėjimas dėl abiturientų ateities