Savo šeimą išžudžiusio E. Anupraičio byloje – naujas žingsnis

Kauno apygardos teismui perduota byla dėl 4 vienos šeimos narių nužudymo Kauno rajone.

22

Kauno rajono gyventojas Egidijus Anupraitis ikiteisminio tyrimo metu buvo įtariamas savo artimųjų – motinos, tėvo, dėdės ir močiutės nužudymu bei sunkiu senelio sužalojimu.

Teismui perduotas ne kaltinamasis aktas, o nutarimas dėl priverčiamųjų medicinos priemonių taikymo, skelbia prokuratūra.

Ikiteisminio tyrimo metu atlikus ekspertinius tyrimus nustatyta, kad įtariamasis savo šeimos nužudymu serga lėtiniu psichikos sutrikimu. Dėl šio sutrikimo asmuo negalėjo ir negali suprasti savo veiksmų esmės ir jų valdyti.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šeimos išžudymu įtariamas Egidijus Anupraitis atvežtas į teismą

Ekspertų išvadose teigiama, kad E. Anupraičiui būtinas gydymas, kuris gali būti atliekamas tik specializuotoje gydymo įstaigoje. Todėl rekomenduojamas taikyti priverstinis gydymas psichiatrinėje ligoninėje griežto stebėjimo sąlygomis. Psichiatrijos ligoninėje vyras yra gydomas jau dešimtą mėnesį.

Ikiteisminį tyrimą atliko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai.

Kadangi E. Anupraitis ekspertų pripažintas kaip negalintis atsakyti už savo veiksmus, nagrinėjant bylą Kauno apygardos teisme bus sprendžiama ar tikrai šis asmuo padarė baudžiamojo įstatymo uždraustą veiką ir kokios priverčiamojo medicininio pobūdžio priemonės jam taikytinos.

27 metų E. Anupraitis įtariamas pernai kovą Kauno rajone nužudęs savo motiną, tėvą, senelę ir dėdę. Jų kūnai su šautinėmis žaizdomis rasti name. Įtariamojo senelis aptiktas sužeistas su šautine žaizda kojoje. Teisėsaugos duomenimis, į aukas paleista ne mažiau kaip 21 šūvis.

Įtariamasis sulaikytas Marijampolės autobusų stotyje. Manoma, kad jis galėjo mėginti išvykti į užsienį. Su savimi vyras turėjo savigynai jam išduotą šaunamąjį ginklą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų