Savaitės pradžia bus balta: į Lietuvą grįžta sniegas

Orus beveik visoje Europoje rytoj lems du centrus į vieną sūkurį apjungusi žemo slėgio sritis.

Apie sniegą. Snigti pradėjo dar dieną, šį vakarą snigs jau visoje rytinėje šalies pusėje, vėliau naktį ir visoje rytinėje Žemaitijos pusėje. Apie Adutiškį ar Didžiasalį gali palyti. Dieną snigs irgi didžiojoje šalies dalyje, kai kur gali ir gausiai. Kai kur plikledis.

Vakarinėje Žemaitijos pusėje ir pajūryje arba visai nesnigs, arba beveik nesnigs. Rytinėje šalies dalyje sniego dangos storis gali išaugti nuo esamų 8 – 10 iki 20 – 23 centimetrų rytoj vakare. Tai yra sniego danga pastorės 10 – 13 centimetrų, kitur mažiau.

Oro temperatūra miestuose visą parą bus labai panaši. Kadangi daug kur beveik nuolatos snigs, ir naktį, ir dieną bus tarp 0 ir 1 laipsnio šalčio, tik prie pat jūros dieną iki 3 šilumos. Svarbiausias vis dėlto bus sniegas ir dėl stiproko šiaurės vėjo – pūga. Pasisaugoti reikės ir plikledžio.

Ten pat, kur snigs rytoj, snigs ir trečiadienio naktį. Šalies šiaurės rytuose sniegas gali būti vis dar gausokas. Dėl stiproko šiaurės vakarų vėjo nerims ir pūga. Dieną snigs jau vis mažiau, pats sniegas pamažu iškeliaus į Baltarusiją. Naktį vyraus menkas šaltukas, tik prie pat jūros iki 2 šilumos, dieną temperatūra beveik nesikeis.

Ketvirtadienį irgi kai kur pasnyguriuos, bet tik kai kur jau visai nedaug. Vėjas irgi rims. Naktį pakutens 5 – 7, pragiedrėjus kai kur iki 10 – 12 laipsnių šalčio, dieną vyraus 1 – 3 šalčio, prie jūros iki 1 šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų