Sausio 13-oji kitaip – kauniečiai šėlo diskotekoje ant ledo

 Sausio 13-ąją sutemus ant Lampėdžių ežero vyko spalvinga ir garsi diskoteka. Kas su pačiūžomis dar tik mokosi pastovėti ant ledo, o kas raižo įmantriausias figūras, o štai tėvai į roges pasisodinę vieną, du ar net daugiau vaikų laksto net suprakaitavęs.

Idėją surengti šokius ant ledo pasiūlęs kaunietis sako, net nesitikėjęs tokio žmonių antplūdžio. Ant ledo tilpo visi norintys, o štai netoli ežero pasistatyti automobilį buvo beveik neįmanoma. Skaičiuojama, kad pačiuožinėti susirinko mažiausiai du tūkstančiai kauniečių.

„Vienas dalykas, mes žiemos išsiilgę, kitas dalykas – paprastumo reikia. Nusibodo visiems gal jau tie mokami koncertai, norisi į gamtą. Ir manau, kad žmonės vis dažniau kultivuoja aktyvų sportą ir vis dažniau išeina pasivaikščioti į gamtą, o dabar puikus oras, tai kodėl gi ne“, - pasakoja Vytautas Kederys.

Ant Lampėdžių ežero ledo storis siekia daugiau kaip trisdešimt centimetrų, o to, pasak ekspertų, pakanka, kad tokia gausybė žmonių linksmintųsi saugiai.

Visgi, tokia kauniečių iniciatyva neliko nepastebėta kritikų. Esą, kol visoje šalyje degė Sausio 13-osios aukoms skirti atminimo laužai, kauniečiai šėliojo diskotekoje ant ledo. Renginio organizatoriai sako, kad pačioje šokių pradžioje visi susirinkusieji aukas pagerbė tylos minute, o atminimo laužas buvo užkurtas ir ant ledo.

Kaune iš viso atidarytos net penkios nemokamos čiuožyklos, o štai pačiūžas nusipirkti darosi sunku. Prekybininkai šiemet, matyt, nesitikėjo, tokio žiemos pramogų populiarumo.

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
d
dd
2016-01-13 23:25:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
šaunuoliai, gana verkt..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų