tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Sauliaus Skvernelis sako, kad šie rinkimai bus atspirties taškas naujai susikūrusiai partijai. Jis tikisi, kad demokratai po rinkimų turės mažiausiai tris mero postus bei tarybos narių visose savivaldybėse, kurių rinkimuose dalyvauja.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Sauliaus Skvernelis sako, kad šie rinkimai bus atspirties taškas naujai susikūrusiai partijai. Jis tikisi, kad demokratai po rinkimų turės mažiausiai tris mero postus bei tarybos narių visose savivaldybėse, kurių rinkimuose dalyvauja.

REKLAMA

„Beveik 50 savivaldybių dalyvaujame rinkimuose, turime stiprius kandidatus, turime stiprius sąrašus, tai čia jau yra laimėjimas. O šie rinkimai bus atspirties taškas, kur mes galėsime lygintis.

Kol kas neturime su kuo pasilyginti. Esu dėkingas visai bendruomenei, kad mes sugebėjome per tokį trumpą laiką pasirengti ir, tikiuosi, kad rezultatas bus tikrai geras“, – sekmadienį žurnalistams po balsavimo kalbėjo S. Skvernelis.

Demokratų lyderis teigė, kad sudėtinga nuspėti, kur jo partijos kandidatams seksis geriausiai.

„Labai skirtingi skyriai yra, labai skirtingos savivaldybės yra. Tikimės turėti nemažiau, nei dabar turime merų. Dabar tie merai yra išrinkti su kitomis politinėmis jėgomis. Norėčiau, kad turėtume atstovus kiekvienoje taryboje, kur dalyvaujame rinkimuose“, – teigė S. Skvernelis.

REKLAMA

Demokratams priklauso trys dabar pareigas einantys merai.

„Trys būtų neblogai, bet tikimės kokie šeši ar septyni į antrą turą turėtų patekti“, – prognozavo politikas.

REKLAMA

„Tai yra pagrindas nacionaliniams rinkimams. Mes suformavome 49 skyrius. Mes turime struktūrą. <...> Be abejo, tai yra stiprus pagrindas nacionaliniams rinkimams. Mes po šių rinkimų tęsiame darbą, turime dar 10 savivaldybių turėti savo skyrius, nenorėjome verstis per galvą, kad bet ką turėti, turime atsakingai pasirinkti. Tada praktiškai prasidės darbai, kalbant apie Europarlamento, prezidento ir Seimo rinkimus“, – sakė S. Skvernelis.

„Tai pirmas egzaminas mūsų poltinės jėgos ir tai yra pagrindas nacionaliniams rinkimams“, – pridūrė jis.

REKLAMA

Lietuvoje sekmadienį vyksta savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai.

Rinkimų apylinkės duris atveria 7 val. ryto ir veiks iki 20 val. vakaro. Rinkėjai sekmadienį gali balsuoti tik tos savivaldybės, kurioje yra deklaravę savo gyvenamąją vietą, apylinkėse.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena, kad rinkėjams einant balsuoti reikia pasiimti asmens dokumentą. taip pat prašo nefotografuoti balsavimo biuletenių ir neskelbti nuotraukų socialiniuose tinkluose.

REKLAMA
REKLAMA

Rinkimų kodeksas draudžia fotografuoti ar filmuoti balsavimo kabinose, siekiant pažaboti balsų pirkėjus, kurie mainais už piniginį ar kitokį atlygį prašydavo parodyti pardavusio savo balsą rinkėjo pažymėto biuletenio fotografiją.

Rinkimų dieną budės sustiprintos policijos pajėgos, prokurorai, rinkimus stebi politinių ir nevyriausybinių organizacijų deleguoti stebėtojai. Jie taip pat stebės ir balsų skaičiavimą.

Iš viso savivaldybių tarybų ir merų rinkėjų sąrašuose įrašyti beveik 2,39 mln. rinkėjų. Dalis jų savo valią pareiškė balsuodami iš anksto, taip pat specialiuose punktuose ligonėse, slaugos namuose, kariuomenėje, laisvės atėmimo vietose. Vyresnio amžiaus rinkėjai ir neįgalieji, sergantys asmenys turėjo galimybę balsuoti namuose.

Šiuose rinkimuose ketverių metų kadencijai renkami 1498 savivaldybių tarybų nariai ir 60 merų. VRK duomenimis, dėl šių mandatų varžosi 13 tūkst. 797 kandidatai, 433 iš jų siekia merų postų.

Ir lieka mentas
Negi kas nors dar balsuos už milicininką.
Tada jau dugnas.
Tas pats būtų, už Gražulį
Kodel skvernelis dar laisveje ? Jis pardave Ignitis akcijas . Kodel nera komisiju del jo isdavystes?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų