Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
nu liuks - originaliai
30% - tai labai daug. O kiek pasitiki seimu? Vyriausybe? Teismais? Lietuviai jau seniai tepasitiki tik bažnyčia ir gaisrininkais. Net laikraštininkai jiems, galiausiai tapo aiškūs. Juokingi man tokie rašiniai apie VSD. Primena šunį, kandžiojantį jį talžančią lazdą, o ne ranką. Taigi, ponai, imkite ir atsakykite pradžiai sau į klausimą „kada ir kam Lietuvoje buvo reikalingas veiksmingas, nepriklausomas ir valstybės labui dirbantis VSD“. Ar buvo bent viena politinė jėga, suinteresuota tokia tarnyba? Nuo pat 1991 metų, nuo pat to laiko, kai atėję Skučo vaikinai rado KGB rūmų kiemuose dar rusenančius sudegintų dokumentų pelenus? Saugumo tarnyba, tapusi VSD jau užgimė kaip nusikalstamų politinių - ekonominių grupuočių įrankis. Ir visą savo egzistavimo laiką tokiu išliko. Norite pasakyti to nežinojote, ponai exsaugumiečiai? Guodėte save viltimi, kad čia ne jūsų padaliniai, o kažkokie mistiniai kiti atlieka politinius užsakymus? Kad ne jums vadovaujantys pulkininkai ir generolai dirba pasiuntinukais mykoliukams ir visiems kitiems pametantiems kaulą? Ar tikrai? O jei tikrai, tai ar ne gėda save vadinti „buvusiais saugumo pareigūnais“. Nes, tiesą sakant, tai žinojo net ir tarpuvartėse valkataujantys šunys. Na, ne visi šunys, gal, bet kas domėjosi , tam tai nebuvo paslaptis.
P.s. šitas komentaras skirtas visiems trims paskutiniams rašiniams apie šlovingają VSD. P.p.s. Šlovingais exsaugumiečiais pavadinau nebūtinai visus autorius. Pagaliau, patys supras ką :)
P.s. šitas komentaras skirtas visiems trims paskutiniams rašiniams apie šlovingają VSD. P.p.s. Šlovingais exsaugumiečiais pavadinau nebūtinai visus autorius. Pagaliau, patys supras ką :)
taikliai ir paprastai, aciu:)
Užtat tas VSD generalitetas turi personaliai Grybauskaitės įtupdytą generalisimą. Kažkaip prezidentės pašūkavimuose ir lozunguose VSD apeinamas tylomis.
sunku dirbti saugimieciam ,nera kompetencijos ,patys susitepe ,daug giminiu ,negi savo sodinsi ,pataikavimas partijom ,nezina kada kokia partija laimes -bando is anksto gerai sutarti su visom .vienu zodziu ,bailus ,godus,nekompetetingi .
Saugumas paklūsta tik...