Rašyti komentarą...
Ar kas kito iš jų tikėjosi? Jie jau seniai parodė kas tokie yra.
O gal pirmiau reikia apie galimai nuskriaustus vaikus kalbėti ?Gal Raskevičius akis nuo Gražulio atitrauktų ir pastebėtų,kad vaikai gali būti labiau skriaudžiami negu suaugę gėjai ir lesbietės?
tikrai geda... mums dabar mus visus laikys pedofiliuku partija...moraliskai sunku..
@konservatorius.. kaip kokie homosovietikai elgiatės. Kur nekaltumo prezumcija? Koėl jos nesilaikoma? Kodėl visi kaip hienos užpuolė. Koks čia prokuratūros žaidimas, jei iki šiol Kristijonui nėra pareikšti jokie kaltininmai, jis nekviečiamas spec. liudininku. Iš anksto nulinčiavote ir kraujo ištroškę dabar jau draskotės. Nenustebsiu jei bus spec. prokuratūros dovanėlė neturint tikrų įrodymų. O už tai manau Kristijonas galės paduoti Lietuvą Strazbūrui ir prisiteisti. Nes jį jau paskelbė žiniasklaida ir politikai kaltu. Tai niekinga ir viduramžiška. Toks jausmas kad lietuviai ištroškę kraujo
@na jau Su viskuo sutinku, tik nereikia sovėtų kišti. Sovietų sąjungoj buvo ir daug gero.
@na jau Labiausiai sutinku su šiais žodžiais. "..Tai niekinga ir viduramžiška. Toks jausmas kad lietuviai ištroškę kraujo"
seimūnai dirbs žmonėms, Seimas nebus kiaulide...
vistide, arklide, gaidynas, ar
vistide, arklide, gaidynas, ar
@KAI durnynas
protingru, ismintingu, tokiu kaip Saudargas, manau ne vienas. Tai pavyzdys koks turi buti partietis pagal isitininmus.O visi kiti prisiplakeliai ir lovio uzkariautojai. Net partija, kaip palikimas, perduotas i neismanelio globa. Todel nesuvokia joje atsakomybes esmes.
@Krikscioniu partijoje yra kada saudargas išmintingas??? Net mokykloje buvo paskutinis prisikakinęs pastumdėlis...
Taip jums ir reikia shudziai, remiau konservus visa gyvenima iki praeitu metu lapkricio, nuo tada dziaugsiuosi kiekviena situ nevykeliu nesekme...
Jigu jie butu tikri krikscionys,tai nekrikscionisku istatymu nepriimtu,tikram
krikscioniui,tai nepriimtina,anksciau ar veliau tokius krikscionius Dievas nubaus.
Ka cia vadinate partija? --- LR yra 2 bandos, - viena paveldima teroristine ir antivalstybine, - kita tomasevskio.
Rinkimai -- Na, na... zadejo jau keliolika metu internetini balsavima, bet ir cia išdure. Didejant rinkeju skaiciui dideja pavojus nusikalstamai teroristu organizuotai paveldimai bandai ir jos valdziai. Baisu, kai tik ozys spec. belangeje palatoje, taip jo banda eina i dugna...- Geriau, kad tai vyktu kuo greiciau.kgbczv kolaborantai

Kolaborantu dinastja pasitrauks??? - Kada tai buvo? Na, nebent i LRS PAGALIAU izengs Generaline prokurore ir pareiks jiems kaltinimus, kuriu seniausiai laukia dauguma LR pilieciu . Pradedama nuo 90-tuju bombeliu, Kryzkalnio, Pakaunes, MN, Brazuoles iki siandieniniu ju tebevykdomu nusikaltimu pries LR ir jos piliecius.
majauskui kaip pasiseke, kad ji ismete is tos pedofilu irstvos, tiesiog nera to blogo, kas neiseitu i gera, nors galejo buti ir taip, kad pats specialiai astrino situacija, kad su juo taip pasielgtu, kadangi jau anksciau turejo informacijos apie si tyrima, taip sakant, kaip ziurke is skestancio laivo paspruko, tipo ne savo noru.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų