Rašyti komentarą...
...baisu kad pilwoti NATO ginirolai nesuwokia gresmes,gali nesulaukt ir pensijos...
Ar prezidentas nesugeba išsireikalauti ir leidžiamas apmulkinamas vokiečių,ar kas kita? Pasirašo memorandumą,kad bus brigada ...,kada, NEAPIBRĖŽTA LAIKE ...gal už penkių metų,o kokia padėtis šiandien,kai už sienos sukaupta pajėgos? Metiniame pranešime prezidentas mini brigados dislokavimą-kas ką apgaudinėja? Tas aiškinimas, kad greitai pajėgos atvyks iš Vokietijos,tai akių dūmimas, Kilus užpuolimui visi keliaisausumos,oro, jūrų bus blokuojami .
Kodėl Lietuvoje įprasta teirautis
Kodėl Lietuvoje įprasta teirautis
politikos pensininkų nuomonių beveik visais klausimais? Juolab, atskirų veikėjų reputacija gana šiaip sau. Nejaugi nerasta kitokių ekspertų?
Kubiliaus pasisakymas nustebino, jis negalvoja apie Lietuvą, o jau pradeda svarstyti, kad lietuviai turėtų ginti Taivanį. Kažkoks absurdas, ruošiamės ginti visus kitus tik ne save.
..pilvoti NATO ginirolai nera mate karo,ziurkes ich chtabo.
Vokietijos kariai pavaldus vokietijai... Jei negaus is vokietijos isakymo... Karo atveju jie gave solco isakyma nekariaut... Paprasciausiai teps slides...
matosi ,kad kancleri kremlius tampo uz virvuciu,galimai turi kompromato,nes labai jau keistas jo elgesys
isvada-reikia daryti isvadas
Lietuva turėtu tikrai apgalvoti apie ATR atkūrimą prisijungus Estija ir Latviją, bei Lvovo sritį.
Tai ko britai neatsiuncia? Šitie karingi, nekenčia rusų. Kelis k tikrai galėtų atsiųsti.
Kubilius: jei Kinija pultų Taivaną, Lietuvos užduotis aiški//lryts raso/joo tai gi apginu,lietuva visus gyna tik ne savus

Į viršų