Pernai Rygos apskrities (Latvija) teismas samdomiems žudikams iš Lietuvos – Sergejui Markevičiui (gimęs 1966 m.) ir Edgarui Krogertui (1978 m.) paskyrė kalėti iki gyvos galvos. Tokia pat bausme nubaustas ir abu žudikus pasamdęs latvių verslininkas Martinis Putninis.

E. Krogertas bei S. Markevičius 2008-ųjų lapkritį įkliuvo Vilniuje. Tuomet keturis ginkluotus vyrus sulaikiusi policija pranešė užkirtusi kelią gaujų susišaudymui. Vyrai sulaikyti Vilniuje, prie „Senukų“ prekybos centro, automobilyje „Toyota Avensis“. Jie turėjo 3 trumpuosius (kaip įtariama, kovinius) šaunamuosius ginklus su šoviniais.

Panašiu laiku Latvijoje buvo sulaikytas M. Putninis.

Taigi S. Markevičiui, E. Krogertui ir M. Putniniui buvo pateikti kaltinimai dėl Aigaro Lūsio, Gačio Aišpuro ir Genadijaus Peredelskio nužudymų, taip pat dėl kėsinimosi nužudyti tuometį Latvijos muitinės kriminalinės valdybos viršininką Vladimirą Vaškevičių.

Teisme visų kaltė buvo įrodyta. Savo ruožtu nuteistieji laiko save nekaltais ir svetainei „Kriminal.lv“ atsiuntė laišką, kuriame išdėstyti, anot jų pačių ir jų gynėjų, svarūs argumentai, įrodantys jų nekaltumą.

Apie tai plačiau skaitykite rytoj portale Balsas.lt ir penktadienio „Akistatos“ laikraščio numeryje.


Rašyti komentarą...
c
cnc 2012
2012-03-16 11:08:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
"2008-ųjų lapkritį įkliuvo Vilniuje." " Jie turėjo 3 trumpuosius (kaip įtariama, kovinius) šaunamuosius ginklus su šoviniais."
Nejau per 4 metus nesugebejo nustatyt kokie ginklai( koviniai ar ne) ???
Atsakyti
0

K
Killeriai:DD
2012-03-17 10:09:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Filmu maziau reikia ziuret :DD samdomi zudikai AchachachA :DD o dabar dar ir kalejimo begliu itaka jauciasi ,bando irodyt savo nekaltuma turbut viskas panasu i tai kaip per filmus eigoje ieskoma atsakymu i tai kas ka pakiso ir pns. patiriama daug nuotykiu :DD
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų