Šalies vadovai sveikina su Velykomis: didžiausiu priešu įvardijo ne virusą

Šalies vadovai sveikindami su šventomis Velykomis ragina nepasiduoti baimėms, linki kantrybės ir vienybės pandemijos išbandymų akivaizdoje. 

Prezidentas Gitanas Nausėda sekmadienį ragino atverti duris ir langus pavasariui, žmogaus ir žemės atgimimui.

„Įkvėpkime šviežio oro gūsį, nusišypsokime vieni kitiems. Didžiojo prisikėlimo diena skatina mus susimąstyti apie tai, kas yra amžina ir nepajudinama. Žvelgiu į akis kiekvienam iš Jūsų. Juk meilė, pagarba ir tikėjimas visada buvo mūsų tautos gyvybingumo šaltinis. Išmintis, kantrybė ir sveikas savisaugos instinktas padėjo atsispirti paikoms avantiūroms ir tarpusavio susipriešinimui pavojaus akivaizdoje. Šiandien šių savybių reikia kaip niekad anksčiau“ , – kreipdamasis į gyventojus sakė šalies vadovas.

Pikčiausias priešas šiomis dienomis, anot G. Nausėdos, yra ne tas karūnuotasis virusas, o baimės ir neapykantos virusas.

„Išguikime jį iš savo namų. Pasvajokime, kaip gyvensime po to, kai įveiksime mus užklupusius sunkumus, būsime jautresni, atlaidesni, dosnesni“, – kalbėjo prezidentas.

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ragino pasiduoti pavasario magijai ir susitelkti naujam laikui.

„Šiemet prie Velykų stalo sėsime jaukiuose šeimos rateliuose, o artimuosius sveikinsime iš toli. Žinokime – meilė neturi sienų, ir tai, kas svarbiausia – akimis nematoma. Tikiu, kad kai negandos baigsis ir Lietuva bei Pasaulis vėl susiburs, susitiksime stiprūs ir vieningi. Dabar svarbu palaikyti vieniems kitus ir linkėti sveikatos,“– rašoma V. Pranckiečio sveikinime.

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sveikinime pabrėžia sąmoningumo ir atsakomybės svarbą šiuo laikotarpiu. 

„Tik būdami sąmoningi, suvokdami atsakomybės svarbą ir pilietiškumo reikšmę, esame stiprūs ir galime vadintis brandžia visuomene. Tvirtai tikiu, kad būtent solidarumas, pasitikėjimas ir žinojimas, jog kartu įveiksime visas negandas, lydi mus ir Šventų Velykų dienomis“, – teigia S. Skvernelis.

REKLAMA

Siekiant sumažinti koronaviruso plitimą, per Velykas gyventojai raginami likti namuose, šventinį savaitgalį ribojamas įvažiavimas į visus Lietuvos miestus ir miestelius.

Dalis Lietuvos bažnyčių parapijiečius Velykų pamaldose kviečia dalyvauti nuotoliniu būdu – jos tiesiogiai transliuojamos socialiniuose tinkluose.

Šalyje dėl koronaviruso grėsmės paskelbtas karantinas, jis pratęstas iki balandžio 27 dienos vidurnakčio.


Rašyti komentarą...
R
Rimas
2020-04-12 09:55:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyksta tikras karas,o zmones dar nesupranta.Be ginklu ,o taikliai tiksliai ir pagal poreikius naikinami zmones.Ne tik mirtimi,bet ir ekonomiskai ,psichologiskai.Priesas nematomas,bet jis yra.Tas ginklas bakterijaloginis,mes paprasti to nezinom,bet auksciau garantuoju zino ir matosi tai yra rimtas priesininkas.Tai baikit jus rietis del smulkmenu,reikia ieskoti,tirti kas tai,tikrai ne gamtines kilmes,jis sukurtas
Atsakyti
-1

P
Petras
2020-04-12 09:26:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mums debilisku sveikinimu nereikia. Konkrecioje situacijoje reikia veiksmu Valdzia dali tik bla, bla, bla...
Atsakyti
-1

P
Padla
2020-04-12 11:52:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu esi priešas numeris 1 per karantiną privilkt padlu dar drysti lysti Lietuvos žmonims į akis mes tave šiukšlė nepripažįsta GYVULY ,,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų