Vytenis Radžiūnas, LRT.lt

Tinklalapio LRT.lt skaitytojas praneša apie Kaune vykdomą operaciją, kurios metu ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių pareigūnai nuodugniai tikrina vokiškos markės automobilius. „Praėjusią savaitę kelis kartus pastebėjau keistas kratas Kauno gatvėse: pareigūnai tikrino prabangius BMW markės automobilius. Man pasirodė, kad be lietuvių policininkų dirbo ir jų kolegos užsieniečiai“, – rašo kaunietis Danas B. Tą LRT patvirtino ir Kriminalinės policijos biuro viršininkas Algirdas Matonis.

Vaizdas, anot kauniečio, buvo išties nekasdienis – pareigūnai esą dirbo kaip skruzdės, narstė kiekvieną mašinos detalę ir tikrino skeneriais. „Matyt, šį kartą nuspręsta tikrinti ne vien kėbulo identifikacinius numerius, bet ir kiekvienos detalės kodus“, – svarsto kaunietis. Pašnekovas tikina iš pradžių pamanęs, jog taip pareigūnai automobiliuose ieškojo narkotikų ar kitų draudžiamų daiktų.

LRT.lt susiekus su Kriminalinės policijos biuro viršininku Algirdu Matoniu, paaiškėjo, kad tokia operacija Lietuvos miestuose iš tiesų vykdoma, ir ne tik mūsų šalyje, bet ir kitose Europos Sąjungos (ES) šalyse.

„Tai yra mūsų, kaip pirmininkaujančios ES Tarybai šalies, inicijuota globali operacija kartu su Europolu, kitomis valstybėmis. Tikslas – tikrinti ir nustatyti galimai vogtus automobilius, jų išrinkinėjimo ar sandėliavimo vietas ir panašiai“, – nurodo A. Matonis.

LRT.lt skaitytojas sako pastebėjęs, kad pastarosiomis dienomis net interneto skelbimų tinklalapiuose taip pat padaugėjo parduodamų BMW automobilių.

„Kolegos vairuotojai kalba, kad pareigūnai patikrinimus vykdo ne vien gatvėse, bet esą lankėsi net ir automobilių salonuose“,– priduria kaunietis.

Policijos pareigūnų teigimu, šią operaciją buvo pradėta vykdyti antradienį. Detalesnės informacijos jie žada pateikti artmiausiu metu. Sekite įvykius tinklalapyje LRT.lt.


Rašyti komentarą...
A
Alciupakabra
2013-09-16 20:48:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
matomai kazkas pavoge rimtesnio veikejo masinyte :D Visgi atsiranda Robingudu :DDD Atsiprasau - Tadu Blindu :DDD
Atsakyti
0

.
....
2013-09-17 07:36:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
bet tai nesuprantu , jei tikrini tai visus auto , o dabar tik bmw , gal kita karta darom reida stabdom ne visus zmones o tik kokios nors srities darbuotojus , arba tik moteris ....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų