S. Žutautienė prabilo apie gresiantį pavojų: skaičiuoju, kiek metų liko

 Neseniai visą Lietuvą šokiravo žinia atskriejusi iš Lukiškių kalėjimo. Pasigirdo kalbos, kad dėl dvigubos žmogžudystės kalinamas „TV Pagalbos“ žurnalistės Viltės Stankutės budelis Nerijus Kalaušis ten ketina tuoktis su nužudyto keturmečio Matuko motina Monika Kaziukaityte. Nors pats N. Kalaušis DELFI atsiųstame laiške tokias kalbas paneigė, nužudytosios V. Stankutės kolegė Sandra Žutautienė mano, kad tokiu būdu žiaurus žudikas jau rezga planą, kaip greičiau išeiti į laisvę.

Laidai „Prieš srovę“ S. Žutautienė teigė netgi turinti žinių, kad išėjęs į laisvę N. Kalaušis gali keršyti.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. S. Žutautienė ir G. Žemaitė dalijosi prisiminimais apie nužudytą kolegę

„Tiesiog man teko sužinoti labai rimtos informacijos, kad jis netgi turi sąrašą žmonių, kam pirmiausiai išėjęs į laisvę kerštaus. Ir kadangi žinau, kad aš esu tame sąraše, faktas, kad nėra jauku. Dabar skaičiuoju ne tik, kiek laiko praėjo po Viltės mirties, bet šalia aš skaičiuoju kiek metų liko, kol išeis jisai. Ir tikrai aš tuom nesidžiaugsiu“, - baimės neslepia S. Žutautienė.

Kalbos, kad už grotų dienas leidžiantis N. Kalaušis ruošiasi pradėti kurti šeimą, ypač įskaudino S. Žutautienę ir jos koleges.

„Aš tau Kalauši noriu pasakyti tiktai vieną dalyką. Linkiu tau niekad nebūti laimingu, niekad nemanipuliuoti įstatymais, kitais žmonėmis, nes kad širdies neturi tą jau senai žinau. Tu nevertas nei asmeninės, nei šeimyninės laimės“, - į žudiką kreipėsi žinoma moteris.

S. Žutautienės kreipimąsi žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
A
Arturas
2018-05-09 20:24:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Budeli iki gyvos sita isgama.Mes pasirupinsim kad jis sedetu amzinai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų