S. Skvernelis žada imtis priemonių atpiginti biokurą bei šildymą

Premjeras Saulius Skvernelis pareiškė, jog imsis intervencijos į biokuro prekybą, kad gyventojams smarkiai nebrangtų centralizuotai tiekiama šiluma.

„Mes tikrai darysime intervenciją, kas susiję su biokuro prekyba. Nes matėme tendencijas kelti biokuro kainas ir tuo pačiu bandyti pritempti ar pridengti šildymo kainų augimą. Jau buvo kalbėta ir su aplinkos ministru, kuris atsakingas už Valstybinės miškų urėdijos veiklą“, – žurnalistams antradienį sakė S. Skvernelis.

Premjeras patikino, kad ieškoma būdų, kaip padidinti biokuro pasiūlą.

„Tikrai, mūsų intervencija į šitą sektorių bus, miškų urėdijos žino. Jeigu reikalinga bus technika papildoma, kad galėtų sėkmingai dalyvauti biokuro tiekime (ji bus suteikta – BNS). Lygiai kaip ir Energetikos ministerija ieško būdų, kaip patobulinti kieto kuro katilus, kad galėtų deginti šiandien nuo miško kirtimo likusias atliekas ir nebūtų problemų (...) ir būtų galima tiekti į biokuro biržą“, – sakė premjeras.

„Intervencija ta, kad mes negalime pasiduoti spaudimui (...) rinkos kainos (...) Suprantate, kad viskas priklauso nuo pasiūlos ir paklausos. Tai mes tą pasiūlą pasiūlysime“, – pridūrė premjeras.

BNS kalbinti ekspertai pirmadienį teigė, kad šilumos kainos turėtų augti, o tai lems kuro – biokuro ir dujų – brangimas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų