Rašyti komentarą...
Pasli nah i iseisiu is darbo bet nesileisiu to brudo.Nu ir kas tada prievartautojai???Kiek bus bedarbiu????
ar netrūksta mokytojų , medikų , prekybininkų ,kad lengvai bus mėtomi iš darbų? Ar neteks prašyti, kad grįžtų.Ar jau kitos ligos dingo , jei mirštama tik nuo covido?Kodėl Lenkijoje nereikalaujama jokio GP?Kada baigsite psichozė ir genocidas?
Darbuotojams kas 7 d, i parduotuve galioja 48 val, tobulai
Balsavimas vyks, nors neišaiškinta, ar reikės mokėti už testus nepasiskiepijųsiems 3 kartą. Tai bus nuspręsta vyriausybės nutarimu vėliau. Pvz. Izraelis.
@XXL Tikėtina, kad taip, nes revakcinacija jau privaloma.
Iteisinkim seimo kastrasije nenori lauk tauta apmokes:D
išsigimė mūsų valdžia. Tikiuosi, kad bus nušluoti vieną dieną.
Susideginkit zurnaliugos sukos
Norėsi dirbti, teks susimokėt, kad dirbtum.
Atkreiptinas dėmesys, kad Darbo kodeksas numato, jog darbdavys atsakingas už saugą ir sveikatą darbe, tad esą jo prievolė sumokėti už testus.

Manau, nereikia manipuliuoti valstybės biudžeto pinigų tema, kad bus sutaupyta maždaug 19 milijonų eurų per metus, tai politikų demagogija, nes lėšos iš biudžeto švaistomos nereikalingiems dalykams, nelegaliems migrantams, kurie neteisėtai kirto Lietuvos sieną skiriama net 726 mln. eur., o patys Seimo nariai nekuria darbo vietų, pinigų, produktų, nepapildo valstybės biudžeto pinigais, jie tik ima iš valstybės biudžeto pinigus, yra mokesčių mokėtojų, tų pačių darbuotojų, kuriuos galite nuskurdinti, išlaikytiniai.
Seimo nariai, Jūs esate lietuviai, tai kam vertingiau skirti pinigus mūsų lietuviams legaliems darbuotojams 19 mln. eurų per metus, jų testams ar kažkokiems nelegaliems migrantams iš užsienio 726 ml. eur?
Ne dėl darbuotojų kaltės atsirado covid-19 pandemija, darbuotojai nukentėjo nuo šios pandemijos, todėl dėl šios pandemijos žala turi būti valstybės rūpestis, kaip panašiai būtų gamtos katastrofos atveju. Valstybės svarbiausius sprendimus priima Seimas ir Vyriausybė, tad jie turi prisiimti atsakomybę už rūpestį darbuotojais covid-19 pandemijos metu.

Vyriausybei ir Seimui aišku, kad žinoma, kad Europos Tarybos parlamentinė asamblėja 2021 m. Sausio 27 d. priėmė svarbią rezoliuciją, kuria buvo uždrausta privaloma vakcinacija, skiepijimo pasai ir diskriminacija dėl vakcinos statuso.
Rezoliucija 2361/2021 draudžia valstybėms narėms padaryti privalomą vakcinaciją nuo koronaviruso ir numato, kad skiepijimas negali būti naudojamas diskriminuoti tuos, kurie nėra paskiepyti. Taip pat būtina pateikti skaidrią informaciją apie vakcinų saugumą ir galimą šalutinį poveikį.
@Gediminas Na ir kas? Musiskiams genijams valdzioj dzin. jie laukia penktadienines Italijos scenarijaus, kai milijonai visoj Italijoj isejo i gatves. Dabar anu valdzia pradejo muistytis, kazka zada atsaukt....
Į viršų