Ruošiamasi vakcinų patobulinimui: jos kovotų su koronaviruso atmainomis

, Publikuota 2021.02.22 21:15

As 2021-02-23 07:25:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Niekaip nesuprantu,kaip tas uchano virusas per men.isplito po visa pasauly,net ir dziungles,antarktida ir pan.,o cia jau kie men. tauzija apie par.,brazilijos atmaina,bet nesiryzta paskelbti dar kokia banga ?Cia ciniskai meginau pajuokaut,bet jei dar ir dabar daug zmoniu nesupranta ka su jais daro,tai tokiem taip ir reikia,tik gaila kad protaujantys per tokius turi kenteti.Sekmes gydantis gripa ir mirstant nuo daktaru aplaidumo ir paciu panikos.   ATSAKYTI
pritariu 100% 2021-02-23 08:23:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Aš-pritariu Jums   ATSAKYTI
REKLAMA

Video

Karštai su tv3.lt
DABAR RODOMA
19:30
Karštai su tv3.lt
TV3 žiniasklaidos grupė naujam televizijos sezonui paruošė staigmeną žiūrovams – nuo šiol kiekvieną pirmadienį TV3 eteryje – išskirtinė, karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt”. Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Kiekvieną pirmadienį – karšta tema, karštos diskusijos argumentų kalba, pagardintos šlakeliu gero humoru.
DABAR RODOMA
19:30
galvOK
Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.
Į viršų