Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kai po darbo pokalbio geriausias kandidatas nepasirenkamas, dar klausimas, kas čia pralaimėtojas - kandidatas ar darbdavys. Aš labiau linkstu į antrą variantą. O skaidrieji stenantys šakalai dar sulauks deramo atlygio už savo galimai šmeižikiškas rašliavas. Man gaila tų naivuolių, kurie tiki, kad tai kovotojai su neteisybe. Su švente jus, demo-nemo, pakrykštaukit į valias, tik žiūrėkit, kad jūsų krištolinis prizas nesudužtų į šipulius.
O aš sakyčisu, kad šis pralaimėjimas išgelbėjo Lietuvą nuo išdavystės! Jeigu šeima prekiauja su rašija tokiu metu, padeda įgyvendinti žudymo įrankius, apie kokią demokratiją galime kalbėti..
@Rinkėjas Tai kad Ingrida ir Gitana rementi firma rinkimuose laisviausiai prekiauja su rytais ir niekam neydomu ;)))))
Nausėda-44,46,premjerė-20,02 proc.
niekuo mes nesiskiriam nuo tos rusijos, rinkimai tai įrodė.
Vėgėlė buvo teisus dėl referendumo. Išanksto buvo numatyta, kad neįvyks. Čia kaip kūdikiui duoti buteliuką su pienu, o pienas nebėga. Tik imitacija, pasityčiojimas
@Referendumas neįvyko, nes nėjo didelė dalis balsuoti. Visi verkia, kad netinka valdžia, vagys ir t.t. bet kai laikas kažkur iš tikrųjų priimti kažkokį sprendimą pusė populiacijos neateina ir tada vėl verkia kaip blogai. O jei patyčias visur matot, tai gal pagal save sprendžiat. Kaip ir su dabartine valdžia, visi tyčiojasi iki valios iš jų, bet neduok dieve jie atsišaus kažką kokiam asilui, O DIEVE TAUTĄ TAIP PAVADINO. Ne tautą, o tave. Nu bet čia jau per daug išsiplėčiau.
Štai ir paaiškėjo tikrasis veidas: demokratiška būna tik tada, kai laimi jis, todėl neikite balsuoti, nes jo versliukai yra neliečiami.
Vienas šaukia-valio,demokratija yra, 9 proc.kitas patenkintas-7,o čia 12 ir sako nėra demokratijos,tai jei nebūtų,būtų laimėjęs kas nors galimai 1 ture ar kaip.dabar advokatas ir nelogiškai mąsto.
@kaip čia išeina Manau, kad jis mąsto logiškai. Skirtumas tik ar kalba taip kaip mąsto.
Nesisteminiai du kandidatai Vėgėlė ir Žemaitaitis vienam pasitraukus ir susitarus Šimonytės šancai butu nuliniai.
Nausėda korumpuotas už mokeščiu mokėtoju pinigus vygdė agitacija veltui važinėjo po miestelius.Ir NATO mokimai tipo netičia sutapo su rinkimais.Rudeni Valstiečiai ir Žemaitaitis surinks nemažai balsu konservatoriai valdžios neteks.
@Gintaras Gyvenki šia diena
nes būvis toks trapus
nesuk galvos kas buvo ir kas bus
nes viskas kelia tik juokus
@Gintaras Konservai neteks balsų, bet bėda, kad skvernelis su jais obuoliauja... Vadinasi, galima koalicija konservai, liberalai ir skvernelio partija... Reikėtų juos atsverti. Žemaitaičio partija gali neblogai pasirodyti. Be to, reikia pagaliau išrinkti Nacionalinį susivienijimą.
dar padekoti zemaitaiciui,janutienei ,vaitkui ,nes demokratijoje laimi vienybe
ir kiti zemaitaiciai turejo uzleisti vieta stipresniam kaip padare veryga
kiti garbetroskos ,ju laukia liudnas galas ,juk zemaitaitis sugriove pakso
stipria normalia partija ,todel griaus ir ateityje
Ponai rinkėjai, atvėskim. Demokratiniai rinkimai ir yra procesas, kur kažkas laimi, kažkas pralaimi. Taip buvo, yra ir bus ir tai demokratijos principai. Bet jei jūsų kandidatas verkšlena, kad "iš jo atėmė pergalę, tai jau ne demokratija", atsigręžkite į Jungtinių Valstijų rinkimus ir Donald Trump elgesį. Paleistuvis, melagis, finansinis aferistas bet kuria kaina stengiasi vėl prasmukti į JAV Prezidentus (kalėjimo kamera laukia). Pas mus labiausiai purkštauja advokatas Vėgėlė. Kad būtų kiekvienam jo gerbėjui lengviaus susivokti, suraskite, kiek bylų šiandien veda advokatas Vėgėlė. Ir abstulbsit, kokie buvot akli.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų