REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Evelinos ir Dainiaus Voroničų šeimoje triguba šventė. Ringaudų seniūnijoje gyvenanti šeima augina trynukus Daną, Korneliją ir Arną. Juos dvejų metų proga vyko pasveikinti Kauno r. savivaldybės vicemeras A. Makarevičius, administracijos direktoriaus pavaduotoja R. Popovienė, kartu su Ringaudų seniūnu V. Petravičium ir socialinio darbo organizatore G. Stelmokiene.

REKLAMA
REKLAMA

Mažieji jubiliatai po pietų miego nedrąsiai pasitiko susirinkusius svečius su dovanomis. Pietų miegą miegojusiam Arnui taip ir neteko pasimatyti su netikėtais svečiais. Drąsiausias ir, kaip mama sako, vyriausias Danas greitai įsisuko apžiūrėti atvežtas dovanas. Mažieji jubiliatai, pasiskirstę kas kam priklauso, pradėjo žaisti.

REKLAMA

Mama Evelina pasakojo apie būsimus pokyčius jų šeimoje. Praėjus dvejiems metams, iš tėvystės atostogų į darbą grįžta tėtis Dainius. Mama daug padėkos ir pagyrų žodžių skiria vaikų močiutei, be kurios pagalbos neįsivaizduojanti savo dienos.

Kaip sako Ringaudų seniūnas, Ringaudai turtingi trynukų šeimų. Šį rudenį į mokyklą išlydėjo Sandros ir Valdo Žemaičių trynukus Paulių, Tomą ir Vilių.

Jubiliatams linkime daug vaikiško juoko, geros sveikatos, o tėveliams - ištvermės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų