Reitingai kirto savimi pasitikėjusiems socdemams

Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos reitingas išaugo, o jų mažesniaisiais partneriais Vyriausybėje tapusių socialdemokratų smuko perpus.

Antroje vietoje įsitvirtinę konservatoriai išlaiko panašų populiarumą, rodo šeštadienį dienraštyje „Lietuvos rytas“ skelbiami „Vilmorus“ apklausos rezultatai.

Per gruodžio pradžioje atliktą apklausą 31,5 proc. respondentų sakė, kad balsuotų už „valstiečius žaliuosius“. Rugsėjį prieš parlamento rinkimus analogiškoje apklausoje tokių buvo 12,6 proc.

Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų reitingas kiek paaugo, bet pokytis išlieka paklaidos ribose - nuo 9,2 proc. iki 11,8 proc.

Parama socialdemokratų partijai smuko perpus - nuo 16 iki 7,8 proc.

Toliau apklausoje rikiuojasi Liberalų sąjūdis (4,3 proc.), Lietuvos lenkų rinkimų akcija - Krikščioniškų šeimų sąjugna (3,6 proc.), „Tvarka ir teisingumas“ (3,2 proc.)

Apklausa atlikta gruodžio 2-10 dienomis.


Rašyti komentarą...
k
ko čia nesuprasti
2016-12-17 10:01:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
ko norėti,Kubilius atėmė pensijas ,Butkevičius sugrąžino nurėžtą atlyginimą sau ir turtingiesiems, o ne nuskurdusiems pensininkams, leido vogti pinigus per viešuosius pirkimus,liberalai pagauti su kyšiais,tasi kokie gali būti jų reitingai,o vistiek visi kaip kokie brudai veržiasi į valdžią,nori atsikovoti savo pozicijas,kad ir toliau galėtų skurdinti šalį ,o patys lobti
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų