Po penkias dienas trukusių paieškų ketvirtadienį rastas Ukmergės rajone dingusios senolės kūnas.

1928 m. gimusios Veros Grigas, gyvenusios vienkiemyje, Kazliškių kaime, pradėta ieškoti liepos 21-ąją. Dėl dingusiosios į policiją kreipėsi jos sūnus.

V. Grigas gyveno viena. Liepos 20-ąją artimieji su močiute kalbėjo telefonu, tačiau kitą dieną su ja susisiekti jau nepavyko.

Giminės, atvažiavę pas senolę, namuose jos nerado. Už poros kilometrų gyvenantys kaimynai apie močiutės buvimo vietą taip pat nieko nežinojo.

Liepos 22-ąją senutės paieškai buvo sutelktos policijos pajėgos, pradingėlės ieškojo giminės ir kaimynai. Buvo apieškoti šalia sodybos esantys laukai, miškas. Kitą dieną į pagalbą buvo pasitelkti ugniagesiai, kurie apžiūrėjo netoliese esančius vandens telkinius. Pėdsakus atsekti bandė kinologai. Deja, visos pastangos surasti senolę buvo bevaisės.

Ketvirtadienį į pagalbą atskubėjo Valstybinės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai. Tik pakilus su sraigtasparniu ir pradėjus žvalgyti teritoriją, buvo pastebėta krūmynais apžėlusioje vietovėje sukniubusi senolė. Kūnas rastas beveik už pusantro kilometro nuo V. Grigas sodybos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų