Ramūnas Karbauskis: turime absoliutų prezidentės pasitikėjimą

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga turi absoliutų prezidentės Dalios Grybauskaitės pasitikėjimą, sako partijos lyderis Ramūnas Karbauskis.

7

„Sakyčiau, absoliutų“, - žurnalistams po susitikimo su šalies vadove pirmadienį Prezidentūroje sakė R.Karbauskis, paklaustas, ar „valstiečiai žalieji“ turi D.Grybauskaitės pasitikėjimą.

Susitikime dalyvavo ir vienas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vedlių Saulius Skvernelis.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prezidentė susitiko su valstiečių lyderiais

R.Karbauskis teigė, kad po laimėtų Seimo rinkimų partija turi iniciatyvos teisę formuoti valdančiąją koaliciją ir prezidentė šią teisę gerbia.

Politikas tvirtino, kad su prezidente kalbėjosi apie atsakomybę, kuri tenka „valstiečiams“ po Seimo rinkimų.

„Pasidalinome tuo, ką mes matome, ir ką mato Jos Ekscelencija prezidentė apie didžiausias Lietuvos problemas. Labai šiltas pokalbis“, - kalbėjo R.Karbauskis.

Jo teigimu, kalbėti apie ministro pirmininko ir kitų ministrų kandidatūras yra ankstyva, kol nesuformuota valdančioji koalicija.

„Aš galiu pasakyti vieną. Manau, kad mes įrašysime naują kokybišką puslapį Seimo, Vyriausybės ir Prezidentūros bendradarbiavime“, - sakė politikas.

„Valstiečiai žalieji“ Seimo rinkimuose iš viso iškovojo 56 mandatus. Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Seime turės 31 atstovą. Šios partijos lyderiai su D.Grybauskaite susitiks vėliau pirmadienį.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų