Vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys, kuriam gresia interpeliacija už pasimatymą Maskvoje su Lietuvos teisėsaugos ieškotu įtariamuoju finansiniais nusikaltimais Viktoru Uspaskichu, kratosi palyginimų su Seimo „darbiečių“ desantu pas savo buvusį lyderį.

"Pagal žiniasklaidos pateiktą informaciją ir tai, kas buvo viešai pateikta, tai yra šiokių tokių skirtumų (...) tarp mano vizito ir Seimo narių vizito. Turiu mintyje spaudos konferenciją, konferencijos vietą bei dalyvavimą toje konferencijoje", - parlamentarams per Vyriausybės valandą ketvirtadienį sakė ministras.

Liberaldemokratas Petras Gražulis prieš tai piktinosi "dvigubais standartais", nes esą prieš metus su V. Uspaskichu Maskvoje susitikęs vidaus reikalų ministras nuo liberalcentristų R. Šukys niekaip nenukentėjo, o Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkė "darbietė" Romualda Kšanienė, rugsėjį nuvykusi į partijos buvusio lyderio spaudos konferenciją Maskvoje, buvo verčiama iš posto.

Ketvirtadienį balsuojant Seime pritrūko 4 balsų nušalinti R. Kšanienę nuo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkės pareigų.

P. Gražulis antradienį pradėjo rinkti parlamentarų parašus dėl interpeliacijos ministrui R. Šukiui už tai, kad jis pernai lapkritį Maskvoje metu susitiko su tuomet nuo Lietuvos teisėsaugos besislapsčiusiu V. Uspaskichu. Tuomet ministras aiškino įkalbinėjęs V. Uspaskichą grįžti į Lietuvą.

Tuo tarpu R. Kšanienė kartu su 13 parlamentarų bei 2 europarlamentarėmis nuo Darbo partijos šių metų rugsėjį nuvyko į Maskvą pas tuomet nuo Lietuvos teisėsaugos besislapsčiusį savo partijos įkūrėją V. Uspaskichą, kuris yra įtariamas finansinėmis machinacijomis, ir sudalyvavo jo spaudos konferencijoje. Šią akciją daugelis Lietuvos politikų įvertino kaip nukreiptą prieš Lietuvos valstybę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų