R. Karbauskis: esu įsitikinęs, kad A. Kubilius turės labai rimtų problemų

„Ieškinį teismas priėmė, yra paskirtas teisėjas, laukiame, kad bus paskirta data, – portalui balsas.lt sakė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas, verslininkas Ramūnas Karbauskis.

Paskutinę kovo dieną UAB „Agrokoncernas“ vadovas pateikė ieškinį dėl Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininko Andriaus Kubiliaus pateiktos informacijos, neva R. Karbauskio veikla priešinga Lietuvos valstybei. Tada verslininkas žurnalistams teigė, kad priteisti pinigai, galbūt 300 tūkst. litų, bus paaukoti kultūrai remti.

„Ieškinyje yra parašyta, kad A. Kubiliaus teiginių paneigimas nuo atsakomybės neatlaisvins. Pats paneigimas netenkintų ieškovo – manęs, – kalbėjo R. Karbauskis. – Juk būtų labai paprasta apkaltinti žmogų kriminaliniu nusikaltimu – valstybės išdavimu, o vėliau pasakyti „Ne tą turėjau galvoje.“ Reikės atsakyti pagal mano reikalavimus. O ką jau priteis, pamatysime.“

R. Karbauskio teigimu, tikėtis atgalinio ryšio nėra prasmės. „Manau, kad perskaitęs ieškinį žmogus suprato, jog bet kokie kontaktai su manimi nieko neišspręs. Formuluodamas ieškinį aiškiai pasakiau, kad jokių susitaikymo galimybių nėra. Tai yra ne tas politikas, ne ta situacija. Jeigu nebūtų Ukrainos įvykių, visus kaltinimus prorusiškumu ar dar kuo nors būtų galima praleisti pro ausį, bet dabar, kai esu kaltinamas tokiu dalyku be jokių priežasčių, nereaguoti tiesiog negalima“, – sakė R. Karbauskis.

Jis teigė sulaukęs šimtų skambučių ir laiškų, kuriuose žmonės prašėsi prisijungti prie bylos. „Tačiau pasakiau žmonėms „Atleiskite, bet jūsų pavardės nėra įvardytos kaltinime.“ Mano pavardė kaltinime yra įvardyta, aš esu ieškovas. Tik tie, kuriuos įvardijo A. Kubilius, gali būti ieškovai. Nežinau, kodėl to nedaro kiti. Gal mano, kad tai yra beprasmiška, aš taip nemanau. Esu įsitikinęs, kad A. Kubilius turės labai rimtų problemų su šiuo ieškiniu, – teigė R. Karbauskis. – Bet kokiu atveju aš dirbu su labai rimta advokatų kontora. Nebūčiau teikęs ieškinio, jeigu nebūčiau tikras, kad mes bylą laimėsime ir politikai pradės galvoti, ką šneka.“


Rašyti komentarą...
r
rrr
2014-04-15 17:47:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
seniai reikejo uz smeistus,intrigas ir t.t.
Atsakyti
-5

R
Ramunas
2014-04-15 18:15:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bravo Ramūnas, sėkmės. Teisiamų konservatorių gretas pukiai papildytų Landsbergis, Masiulis ir žinoma p. Juknevičienė.
Atsakyti
-8

J
Jurga
2014-04-15 23:03:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kubilius jau senai turejo sedeti kalejime uz visas suktybes .
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (35)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų