Rašyti komentarą...
kubiloidai praranda savo "administracinį resursą", o su juo ir paskutinius šansus patekt į būsimą seimą. Va ponia ir draskosi - tokia višta dirbt nemoka nieko, ką reiks daryt DDD
Rsai,
Priklausau Jusu partijai, bet as dziaugiuosi, kad visuomene (ir rajonai) valosi nuo tokiu meru ir padejeju. Reikia geriau dirbti partijos skyriuose ir nereikes verkti del tendencingumo.

tikrai neverta seimo ir vyriausybės nariams atsiriboti nuo visuomenės (runkelių) tylos siena. Nesikiškim į kitų daržą, ravėkim šieną savam darže
Nū šakės. Aš jau galvojau, kad Raska išdulkins VSD ir prokuratūrą dėl Kusaitės ir pan., o ji čia lieja krokodilo ašaras dėl korumpuotų biurokratų. Bent jau neišsiduotų taip primityviai.
Gerb.Rasa,net nustebau,pamates toki protinga straipsni.Taip,jus esat labai pastabi ir protinga moteris ir politike.Taip,kuo maziau paslaptingumo visu tarnybu darbe,tuo viskas tikriau.As jumis zaviuosi.Juk gyvenam tik viena karta ir pedsakus paliksim kitiems jei be uzuolanku ir paslapciu sakysim ka galvojam.Si karta gerb.Rasa jus teisi ir keliate man dideli pasitikejima jumis.Bukit visad atvira-sakykit visad ka galvojat ir mes jumis tikesim.Patyrimo politiniame ir valstybes valdyme Jus turit dideli ir teskit siuos darbus jei jusu sazine taip liepia.Bukit ir toliau atvira zmonems-jie jumis patikes.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų