R. Baškienė: jei įtarimai dėl P. Žagunio pasitvirtins, partijoje jo nebebus

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) valdyba artimiausiu metu spręs dėl įtarimų piktnaudžiavimu tarnyba sulaukusio Panevėžio rajono mero Povilo Žagunio likimo pareigose ar partijoje, sako LVŽS vicepirmininkė Rima Baškienė.

"Priimsime atsakingą sprendimą, rytoj 9 valandą renkamas neeilinis valdybos posėdis. Aišku, mes turime pasidomėti, pasiaiškinti, bet vienareikšmiškai sprendimai bus labai labai atsakingi", - tikina Rima Baškienė. 

"Tikrai esu nustebinta šitokia informacija. Netikėta, matėm, kad kažkada anksčiau žiniasklaidoje buvo pasirodžiusios kalbos, kad galimai kažkokie įtarimai yra. Bet Povilas Žagunis niekada nei apie tai užsiminė, nei kalbėjome apie tai. O dabar jeigu tai yra ir nustatyta kaip įtarimai iš tikrųjų valdyba priims atitinkamus sprendimus", - teigia Seimo narė. 

"Kiekvienas žmogus turi gintis ir teisėsaugos institucijos turi įrodyti savo teiginius. Aišku, jeigu yra keliami tokie įtarimai, tai liūdina. Ne tik liūdina, bet ir labai stebina, kad taip atsitinka. Aišku, vėl grįžtu prie to paties - narystė mūsų partijoje tokiu atveju jau nebegalima", - apie galimus sprendimus kalba R. Baškienė. 

Įtarimai dėl piktnaudžiavimo poveikiu

Įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnyba P.Žaguniui buvo pareikšti vykstant ikiteisminiui dėl keliasdešimties neskaidrių viešųjų pirkimų Panevėžio rajono savivaldybėje. Jų bendra vertė gali būti didesnė nei milijonas eurų. Politikas įtariamas daręs neteisėtą įtaką Panevėžio rajono savivaldybės administracijos darbuotojams, atsakingiems už viešųjų pirkimų organizavimą.

Teisėsaugai įtarimų kelia viešieji pirkimai, susiję su melioracijos, kelių ir gatvių priežiūros, rekonstrukcijos ir projektavimo darbais. Įtariama, kad Panevėžio rajono savivaldybės administracijos kai kurie valstybės tarnautojai galėjo sudaryti palankias sąlygas vienam pirkimų dalyviui, kuris dėl neskaidrių viešųjų pirkimų proceso laimėdavo konkursus ir gaudavo finansinę naudą. Už tai Panevėžio rajono savivaldybės administracijos darbuotojams galimai buvo atsilyginta kyšiais, nurodo teisėsauga.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų