Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
tikras abrekosas esi, matyt balamute su krize kelnese.
ir šitas žmogus sprendė žurnalistų etikos klausimus?
kelita bambalini kali?vartok ir maista sioki toki o tai visai stis bus.
įdomu, ar p.Slušnys kalbėjo savo, kaip privataus asmens, vardu, ar kažkam atstovavo? Jei, kaip privatus asmuo, tai neturėtų akcentuoti profesijos, nes negirdėjome, kad profesionalai jį deleguotų.
laikais tokie psichiatrai žmonėms lengva ranka įtaisydavo "šizofrenijos" diagnozę ir pasiūsdavo priverstinai profilaktikai. Taip buv laužomi politinės sitemos "priešai", bei kiti laisvamaniai. Tad nieko nuostabau, kad toks veikėjas masto būtent taip. Tada jie veikė kartu su KGB, dabar matomai irgi saugumo filialas.
durnius,negaliu klausytis,isjungsiu televizija del pedofilu propagandos!
Cia demokratija,slusny.O,aplamai tu turbut nomenklaturiniu teveliu vaikas.ryskiai matosi,kad psichiatro diplomas nupirktas ar gautas uz kysius.Ne vienas Pasaulyje save gerbiantis gydytojas tokiom frazem nesimeto.
Labai noreciau kad slusnys paaiskintu viena mergaites parodyma apie uso sysala tai didelis tai mazas jeigu vaikas nemates kaip galima ji prymokinti toks esate savim pasitikintis tai prasau pakomentuokit?terese
tikrai ant pamisimo ribos ??
tikrai ant pamisimo ribos ??
satnkunaite sako : garantuosiu mergaitei soc garantijas ... ?? ji ka sodra , darbo birza, soc garantijas garantuos ?? o kaip su tuo kad ji mylinti mama ??? ogovorka po froidu ??ir is vis tegu daugiau sneka laima, tada galima bus susidaryt visa vaizda kam duot vaika, kam ne ?? o kad siandien teismas neleido jai vaiko atstovaut, ar reiskia, kad jai bus pareisksto kaltinimai ???
AR KAS NORS YRA SUTIKĘS PSICHATRĄ, KURIS BŪTŲ NORMALUS ŽMOGUS? ABEJOJU. TODĖL JIE VISI IR SĖDI VASAROS GATVĖJE IR UŽSIDARĘ DIRBA SU SAU LYGIAIS. KAI TIK KOKĮ "PSICHATRĄ" IŠLEIDŽIA Į VIEŠĄ ERDVĘ VISI PAMATO, KAD JAM PAČIAM REIK PSICHIATRO.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų