Rašyti komentarą...
Šauniai sugalvojo tas žydelis Adam Bužinskij. Paprovokuoti ir nepakliūti. Atsimenu vaizdelį iš 1990 metų, kai viena žydė, vos švebeldžiuojanti lietuviškai užpuolė ir sudaužė akinius dviems atvykusioms iš Baltarusijos merginoms: "čia reikti kalbėti lietuviškaš".
O kaip kitaip konservatoriai gali elgtis? Jie nesusitaiko su mintimi, kad jau jų nebėra. O dar taip norisi mulkinti Lietuvos žmones...
Okaip neva konservatoriai galėjo gauti net DU šalikus darboidų ??????????
Ko gero tai darboidų infiltruoti asmenys.
NEBALSUOKITE UŽ KONSERVATORIUS- AROGANTIŠKUS GODŽIUS PASIPŪTĖLIUS KURIEMS EILINIS ŽMOGUS- NULIS....
Nebuvau DP gerbėjas, tačiau tai, kad balsų papirkinėjimu kaltinama tik ši partija, kelia įtarimų, kad tai yra provokacija panašių į tuodu veikėjų. Per visus rinkimus balsai kokiais nors būdais perkami, ir toli gražu ne tik DP. Kažin kodėl DP pergalė taip netinka daugeliui politikų ir kt. "svarbių" personų? Matyt, yra ko bijoti...
Konservatoriai iš prigimties yra griovėjai jie niekada nemokėjo kurti, jų veikla yra priešų ieškojimas ir visko griovimas ką sukuria kiti, jų negalima prileisti prie valstybės valdymo nes jie serga paranoja, jie neturi jokio vektoriaus kuria linkme turi eiti valstybė.
Deja, visi išpuoliai prieš DP yra išankstinis konservų užsakymas. Pirmą kartą, atkūrus nepriklausomybę, išvedė savanorius į pakaunės miškus; o kass susiję su Bražuolės tilto sprogdinimu, Pociūno žūtimi ir visa eile kitų "nešvarių" darbelių. Kad būtų aišku - nesu nei DP narys, rėmėjas ar gerbėjas, ir niekada už ją nebalsavau, tačiau mane siutina žaidimas į vienus vartus. Juk tiek "prisidirbę" per šią kadenciją "švariai" pasilikti valdžioje negali, tačiau jie ir miegodami svajoja apie ją. Ne, jokiu būdu ne apie Lietuvą, o kaip, dangstantis iš paviršiaus patriotiškais šūkiais, nustekenti ją galutinai, tik kad gauti sau naudos. Taigi, "tėvelio" ir intrigų didmeistrio sekėjai (komentatoriai), neilgai ir jums asmeniškai teks tuo džiaugtis tuo, nes nenorėdami vegetuoti realybėje turėsite tik vieną išeitį - emigruoti. Jeigu jūs už tokį nuoseklų Lietuvos tėvynės naikinimą - pirmyn; viešpats atleidžia net ir nusikaltėliams jų kaltes.
jei net iki tiek isidrasino, tai kas garantuoja, kad ne tokie ir balsus pirkinejo uz darbo partija, kad ja sukompromituoti?
Jauni zulikai ir aferistai busimi politikai
Kokia Venckienė - tokie ir svečiai. Kokių ji dar galėtų tikėtis būdama pati nusikaltėlė. Atėjo iš jos pasityčioti. Ne mažiau bjaurūs ir komentarai, daugumoje vien necenzūriniai žodžiai. Gėda rinkėjams balsavusiems už tuos klano veikėjus. Tai ko laukti iš būsimo seimo, gėda pagalvoti apie tokius "veikėjus-teisėjus".

Skaitomiausios naujienos
Į viršų