REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Apie 2 val. nakties į „Drąsos kelio“ būstinę atvyko trys jauni „Darbo partijos“ šalikais apsijuosę vaikinai. Jie sveikino „Drąsos kelią“ su pirminiais rinkimų rezultatais. Sveikino „Darbo partijos“ vardu, bet netrukus paaiškėjo, kad vienas iš sveikinančių yra Jaunųjų konservatorių lygos pirmininkas Adomas Bužinskas.

REKLAMA
REKLAMA

Visi trys jaunuoliai atrodė lengvai apgirtę, tačiau Neringa Venckienė priėmė jų sveikinimus ir skubiai su jais atsisveikino. Šie buvo „lengva forma“ išprašyti iš partijos būstinės. Viduje jaunuoliai bijojo bendrauti su žurnalistai.

REKLAMA

Todėl juos pavyko pakalbinti tik lauke. A. Bužinskas iš pradžių gynėsi, kad yra kitas asmuo. Jis pateikė kitą vardą ir pavardę. Bet priremtas įrodymų, galiausiai prisipažino. Beviltiškai atrodęs jaunuolis teisinosi, kad jie norėjo tiesiog pasveikinti „Drąsos kelio“ partiją. Jam esą buvo nesvarbu, kieno vardu.

Kodėl pasirinko „Darbo partijos“ simboliką jis paaiškinti nesiryžo. Taip pat nepasakė, ar apie jų žygį buvo pranešta konservatorių vadovams. „Jaunųjų konservatorių lyga nėra tiesiogiai susijusi su konservatorių partija. Todėl atskiro leidimo mums nereikia“, – pokalbio pabaigoje suvebleno A. Bužinskas.

Apie šią situaciją paklabintas Mantas Adomėnas sakė: „Jūs pateikėte tik interpretaciją, tai gražus pokštas.“ Po lakoniško komentaro politikas suskubo šia žinia pasidalyti su kolegomis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų