Prokuroras prašo didesnių bausmių: V. Uspaskichą įkalinti 6, o V. Vonžutaitę – 5 metams

Publikuota 2013.07.31 16:58

Evaldas 2013-08-01 18:18:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Labai teisingai! Galetu ir dar daugiau duot!    ATSAKYTI
to Pikasas 2013-08-01 10:37:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Teisingiau būtų, jei nutartyje būtų parašę "juridiniam asmeniui nusibaigus"...Užtat tas juridinis asmuo po "nusibaigimo" atgimė jau kaip dvigalvis slibinas, dar tvirtesnis ir įžūlesnis. Jūs teisus - prokuroras, reikalavęs sustabdyti DP veiklą, buvo įžvalgus ir numatė, jog būtent taip ir atsitiks, kad po to nebebus ką kaltinti ir teisti. Taigis, DP ėmė ir parodė savo pasturgalį Lietuvai. Ką dabar kas bepadarys ?   ATSAKYTI
Pikasas 2013-08-01 09:34:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Siūlau atkreipti į teismo nutarties teiginį: “Baudžiamoji byla juridinio asmens Darbo partijos atžvilgiu nutraukta juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.”

Darbo partija – juridinis asmuo. Pagal galiojantį įstatymą finansinė atsakomybė gali būti tęsiama. To labiau, kad nauja partija neatsisakė turimų ankstesnės DP postų, jai vadovauja tie patys asmenys, o leiboristų priedėlis kol kas jokio politinio svorio nei Seimo nei savivaldybių politikoje neturi. Na, gal dalinai tik Kėdainiuose. Tai ar galėjo bylos prokuroras dėl to nesikreipti į Apeliacinį teismą? Aišku, kad negalėjo. Kitu atveju būtų įteisintas precedentas, kaip panašiomis manipuliacijos juridiniams objektams galima būtų išsisukti nuo atsakomybės už padarytas kriminalines finansines veikas.

Kitas dalykas, kad Darbo partijos veikla privalėjo būti suspenduota bent jau tada, kai išryškėjo šio politinio darinio afera, nes ji galėjo ženkliai įtakoti Seimo rinkimų rezultatus. Suspenduoti bent jau tol, kol nebus priimtas galutinis nuosprendis. Nesinori kaltinti teismą kokiu tai įtakojimu iš šalies, bet sutikime, kad priimta nutartis padeda darbiečiams atsiriboti nuo konkrečios atsakomybės. To teisinėje valstybėje neturėtų būti.   ATSAKYTI
maxwell 2013-08-01 08:08:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Be abejonės, bausmės neadekvačiai mažos, prokuroras teisus, reikalaudamas didesnių. Kiek šitie veikėjai dar tyčiosis iš valstybės? Betrūksta tik, kad teisėjus per procesą imtų špygomis badyti. Iš tokių įžūleivų visko galima tikėtis! Tokiam ponuliui, kuriam iš valstybės pavogti milijoną tas pats, kaip viešai sušokti "kazačioką", šešetas metų belangės praverstų apmąstymams. Gal per tą laiką, jam nebevadovaujant, bendrapartiečiai jau nebedrįstų kišti rankų į valstybės biudžetą?    ATSAKYTI
vladas lukosevicius 2013-07-31 21:53:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
PIRMININKAVUSI DARBO PARTIJOS BYLOJE TEISĖJA DAIVA PRANYTĖ - ZALECKIENĖ ATSTOVAUJA ŽUDIKUS IR IŠKRYPĖLIUS , JI YRA BENDRININKĖ SUSIDOROJIMO SU LIŪDYTOJAIS V. POCIŪNO NUŽUDYMO BYLOJE . JI SENIAI TURĖJO SĖDĖTI IKI GYVOS GALVOS .

VILNIAUS m. APYGARDOS TEISMAS IR LRGP NE TIK BANDO NUSLĖPTI SUNKIUS NUSIKALTIMUS PRIEŠ MAŽAMEČIUS VAIKUS , BET IR ORGANIZUOTUS NUŽUDYMUS BEI SUSIDOROJIMĄ SU NUSIKALTIMŲ LIŪDININKAIS . TEISĖJŲ PAVARDĖS KURIE BANDO NUSLĖPTI SUNKIUS NUSIKALTIMUS BUS IŠVIEŠINTOS .
YRA IRAŠAS MANO FACEBOOK SIENOJE IŠ VILNIAUS APYGARDOS TEISMO IR DAUG VAIKŲ PASAKOJIMŲ .

VSD organizuoja nusikaltimus prieš vaikus , žudynes bei bankų apiplėšimus ,,,,,,, O gal nors vienas VSD-šnikas paneigs šitą ,,,,, ir norėtų pakomantuoti apie EDIKO TOMAŠEVSKIO veiklą , kurio brolis Valerij Golubovskij apiplėšė Salinikuose inkasatorius ir buvo išteisintas Vilniaus m. Apygardos teismo teisėjos D. Pranytės ZALECKIENĖS , ir kiek tas pats VSD-šnikas yra susijes su banko "NIDA" valiutos supirkėjo Turevičiaus nužudymu , BEI PASIKĖSINIMU NUŽUDYTI MANE 2003 m. ????? Ta pati teisėja yra bendrininkė V. Pociūno nuždymo , bei susidorojimo su liūdininkais byloje .
Daivos , Pranytės – Zaleckienės nusikaltimai viešinami žemiau nurodytame tinklapyje , jos nusikaltimus bandė nuslėpti laikinai ėjes LRGP pareigas PETRAUSKAS . Senatis jos nusikaltimams dar nesuėjo .


ČIA IŠVIEŠINTI AUDIO IRAŠAI SU GRASINIMAIS , BEI UŽPUOLIMŲ IRAŠAI . ČIA TAIP PAT VIEŠINAMI TEISMŲ AUDIO IRAŠAI , BEI VILNIAUS m. 1 ir 2 PK TYRĖJŲ NUSIKALTIMAI . 2011-2012 , BEI FACEBOOK PAPKĖSE VIEŠINAMI NUSIKALTIMAI PRIEŠ VAIKUS , KURIE VYKDOMI VILNIAUS ,,, MINTIES ,,, VAIKŲ GLOBOS NAMUOSE .

VLADAS LUKOSEVICIUS - VALSTYBINIAI NUSIKALTIMAI - Google Drive »
   ATSAKYTI
gb 2013-07-31 19:23:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
super!   ATSAKYTI
VAKIALIS 2013-07-31 18:00:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ŠV. VYYYKTARAS - TAI PLICHANAVA AKADĖMIJAS VYR. PRAFĖSARIUS, KTU GARBYNGAS MAGYSTRŪ MAGYSTRAS, BŪSIMAS NOBILIA PRĖMIJES LAURETAS UŽ GINIROJENČIAS VAKIALIŪ IKANOMIKAS IŠRADYMA. JANGILAS AFĖRAS GINIRATARIUS - NI KĖKVĖNAS SVARŠČYKAS SUGIABA NISUMAKĖTI ŠYMTUS LIMONŪ MOKISČIŲ VALSTIBEI IR NISĖSTI I KALĖJMAS. NI KĖKVĖNAS KAZIOLAS SUGIBA GAUTI IŠ RASĖJOS 25 LYMONUS LYTU IR UŽ JOS PADARYCI TOKE PARCIJA, KAD VYSI ŠALĖS RUNKILIAI BALSOTU. TADĖL SIULAU VYKTARA PASKIALBCI PALAIMYNTOJU ŠVIANTU VYKTARU, PABUČIOCI IR ACIPRAŠYCI. NIGALIMA TEISCI TOKIA PRATYNGA ŽMOGA. ANT KIDAINIŲ PINKIOLIKA MIATU VAKIALIŪ SYSTĖMA DYRBA - I NĖKAS NISISKŪNDŽE. NU VĖNA PABANDĖ, NU ALI DAUGIAU NĖKAS NIBANDA SKŪSTIS. NU REIJŠKE VYSĖMS GIRAI YRA MINIMALKA PLIŪS VAKIALIS. NĖKAS DAR NISUGEBĖJA SAVA FYRMAS PYNIGAIS RIMANTOCI MĖSTA UŽ KĄ MOKA VYSI ŠALĖS ŽMOGAI, IR PASKUI VYSA ŠALI ĮTYKINCI, KAD VYCIOKAS SAVOM RANKAM UŽ SAVA PYNYGUS MĖSTA SUTVARKĖ. NU KAROČE AŠ JIŪMS SAKAU - VYCIOKAS IRA ŠVIANTAS ŽMOGAS, IR TEISCI JIO NIKOKIU BUDU NIGALIMA!!   ATSAKYTI
REKLAMA

Video

galvOK
DABAR RODOMA
19:30
galvOK
Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.
DABAR RODOMA
19:30
Karštai su tv3.lt
TV3 žiniasklaidos grupė naujam televizijos sezonui paruošė staigmeną žiūrovams – nuo šiol kiekvieną pirmadienį TV3 eteryje – išskirtinė, karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt”. Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Kiekvieną pirmadienį – karšta tema, karštos diskusijos argumentų kalba, pagardintos šlakeliu gero humoru.
Į viršų