Prokuratūra apskundė teismo sprendimą išteisinti žmogžudyste kaltinamą vaikiną

Panevėžio apygardos prokuratūra pirmadienį pranešė apskundusi teismo sprendimą, kuriuo 20 metų vaikinas buvo išteisintas dėl prieš trejus metus įvykdytos septyniolikmečio žmogžudystės. 

Išteisinamąjį nuosprendį lapkričio viduryje priėmė Panevėžio apygardos teismas, nusprendęs, kad byloje nėra objektyvių įrodymų, jog žmogžudystę įvykdė būtent kaltinamasis T.J. .

Žmogžudystė viename Panevėžio mikrorajone buvo įvykdyta 2017-ųjų gruodį, septyniolikmečio gimnazisto kūnas su durtine žaizda krūtinėje buvo rastas Dariaus ir Girėno gatvėje esančios progimnazijos stadiono pakraštyje.

Prokuratūra ikiteisminį tyrimą vykdė dvejus metus ir galiausiai kaltinimus pateikė toje pačioje gimnazijoje besimokiusiam vaikinui. Pats T. J. savo kaltės nepripažino ir teigė apskritai nebuvęs įvykio vietoje nužudymo metu. 

Panevėžio apygardos teismas tuomet konstatavo, kad vaikino kaltė byloje grindžiama tik vieno liudytojo, kuris pats iš pradžių buvo įtariamas kartu su T.J. nužudęs gimnazistą, parodymais.  

Anot teismo, jokie kiti byloje surinkti įrodymai nepatvirtino, kad žmogžudystę įvykdė būtent kaltinamasis, tad vaikinas buvo išteisintas, o byla grąžinta prokuratūrai, kad būtų nustatytas tikrasis žudikas. 

Prokuratūra su tokį teismo sprendimą apskundė Lietuvos apeliaciniam teismui ir toliau laikosi nuomonės, kad T.J. yra kaltas dėl prieš trejus metus įvykdytos žmogžudystės. 

„Prokuratūra nesutinka su teismo argumentais bei motyvais, kuriais remiantis teismas priėmė išteisinamąjį nuosprendį. Kaip rašoma apeliaciniame skunde, ištyręs bylos įrodymus teismas padarė išvadas, kurios neatitinka bylos aplinkybių, todėl T. J. buvo išteisintas nepagrįstai“, – teigiama prokuratūros pranešime. 


Rašyti komentarą...
P
PP
2020-12-07 14:04:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvos teisėsaugos sistema duobėj,jiveikia netinkamai ir nesavalaikiai. Apkiautęs TM ir generalinis prokuroras. .Ar Nausėda neturi Grybauskaitės botago?
Atsakyti
0

K
Karma
2020-12-12 18:32:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ilgai ir taip negyvens
Atsakyti
0

V
Vaclovas
2020-12-28 22:05:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ar prie Grybauskaitės buvo teisingiau?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų