Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Silpnapročiai fašistai š vemia
Silpnapročiai fašistai š vemia
Nelabai suprantu kokių nedapis.tų nevispročių ateina komentuot, komentuoja kad žemaitaitis konservatorių statytinis, konservatorių toks anoks, iš kur tokie glūšai silpnapročiai lenda, gal jūs nesat matė žemaitaičio pezalų, kad dėl visko konservatoriai kalti.
Čia tas pats Kūris, kur konstituciniais pažeidimais apkaltino Prezidentą Paksą? Tai ne apie Konstituciją jo reikėjo klausti? Apie dvasias jis geriau išmano!
@Prisimenu Senatvinė demensija-atmintis šlubuoja...Kviesk lolešvilį su tualetinis popierium iš po Pakso uodegos-pagerins atmintį,išvalys protą.
Žemaotaitis labai panašus į ryžaveidi trampa:D toks pat nusišnekėjimas, trampui visada kalatas baidenas ir jo administracija, žemaitaičui konservatoriai, jo padlaižiai ne ką getesnis už trampo padlaižius:D jei galimai žemaitaiti rastu girta apsimyžusi nugriuvusi prie kabako vistiek išvartytu kad konservatoriai kalti.
Daug emociju ir komentaru.Zemaitaicio retorika agresyvi ir drąsi.Kulturos ministrą paskyrė humoro forma,nes protestuotojai daugiau gal neverti.Visi rodo savo kultūra,bet tarp protestuojančių nelabai matosi rimtų kultūros grandu.Kulturos sektorius aplipęs siurbliukais ir tai aiskiai matosi.Tai ministrui rimta užduotis atskirti grudus nuo pelu.
@Komentaras Durnius durnai komentuoja. NA -putlerio projektas Lietuvai
@Komentaras Eilinis žemaitaičio subin.laižys nėturintis mastymo.
Reikia su švogerizmais Lietuvoje kartą pabaigti ir visiems laikams,nes tuoj nereiks jokių Seimo rinkimų ,o viską nutars ,tam tikri švogerių klanai,kur mes nusiritome???
Nesikeikiant,remigijus remigijus,o kas jis yra,ogi Brudų Brūdas,kuris savo blevyzgom apsuko pusgalvius buduliams
Gaila kad daugumas rėkalojančių kultūrininkų nemato skirtumo tarp Žemaitaičio partijos ir kultūros ministro. Makaronų liudytojas skiriamas kultūros ministru. Juoko visiems metams ir šunims ir tvoroms. Adomavičius net veido išraiška kalbant prieš kameras parodo kad iš jo toks kultūros ministras kaip iš karvės baleto šokėja
@NUOMONĖ 25 10 03 Ne "liudytojas" bet lipdytojas
Žadejo išviešinti visus KGB darbuotojus. Bet turbūt jie visi į dešros partija išlindo, kad jau net nekalba apie išviešinima.
@Dešriniu lyderis bandė vienas paviešint ,per langą iš aukštai buvo išmestas,Remigijus gyvent dar nori,o kgbistų ir jų palikuonių,dar ilgai Lietuvėlei užteks.
@jau Tada žadeti, jeigu negali padaryti? Bet manau kad Remigijaus tikslas bet kokia kaina išlikti prie lovio. Jokių kitų tikslų jis neturi. Taigi jūsų dešriniu palaikytojų 186 tukstančiai, tai ir saugokite pasikeisdami, kad per langą neišmestu.
@Tai kam matyt ir tamstai šikna svyla,jei bijai,kad paskelbs čekistų pavardes
@nu va Su mano šikna viskas tvarkoje. Va tau tai gal ir svyla.
@Dešriniu lyderis Kvailiai,nustokit nesąmones rašinėt
Kad Lietuvoje yra durniu. Bet negalvojau kad tiek daug. Ant kiek reikia būti nupezusiems, kad tai garbinti žmogu, kurio vienintelis tikslas bet kokia kaina išsilaikyti prie lovio.
eilinis pedokonservatniku gaujos sabaka kuris tik garsiai loja
@ožkytė menininkė Nemuno dešros lyderio Remygos byb.čiulpė....


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų