Rašyti komentarą...
Kai užsienio politikai pradeda vadovauti banko klerko patarėjas, užsienio politiką suprantantis nuo paveiksliukų ant banknotų, kas dar daugiau gali gautis? Bulvių košė permien su mėšlu, nei valgyt, nei įsimint koja. Svieto pajuokai tokia "užsienio politika".
Tai kai nusikalstamos gaujos valdo šalį kitaip gi ir būti negali. Tai normalu čia.
Visa tai tai to anukelio darbu pasekmes kuria reikia vertinti kaip sou bet matosi ir psihikos problemos
Ko tu vis tą patį kartoji
Ko tu vis tą patį kartoji
@ASA Netinka anūkėlis? Pasiūlyk kas tau tiktų. Negali, turbūt. Nes tau ne Lietuva rūpi, bet tik šikti ant Landzbergių. Esi apgailėtinas nevykėlis. O gal net ir ruskių subinlaižys
@Ko tu vis tą patį kartoji Ką tu kalbi? Šunsbergyno jau nekenčia 4 iš 5 Lietuvos gyventojų. Čia ne mano sugalvota, čia iš oficialių apklausų. Nori pasakyti, kad 80% Lietuvos gyventojų vatnykai????
Baikit jūs apie tą vokiečių brigadą verk
Baikit jūs apie tą vokiečių brigadą verk
Ta brigada nieko nesprendžia. Nespręstų ir kelios tokios brigados. Maskolijos armija vis tiek nebebūtų stipresnė. Reikia vieną kartą suprasti, kad Maskoliai turi didelę, neblogai ginkluotą ir neapykanta mums tvyrštančią išsigimėlių armiją. Jai sustabdyti reikia daug rimtesnių resursų nei vokiečių brigada. Ta brigada mums bus tik didžiulė piniginė našta, o naudos iš jos bus nedaug. Jei be jos ruskiai lengvai įsiverštų iki Kauno, tai su ja pasieks gal tik Žiežmarius. Va ir visas skirtumas. Nerealūs svaičiojimai apie išsigelbėjimą esant tai brigadai tik kelia nepagrįstus lūkesčius. Gaila, kad nei prezidentas, nei kiti valdžios klerkai to iki šiol nesupranta. Kaip gelbėtis Lietuvai nuo išsigimėlių ruskių - sunki problema. Ji nėra nei pakankamai suprasta, nei išdiskutuota kaip ją spręsti. Tai tankus perkame, tai patrankus, tai kokias raketėles, latviai perka kitokius dalykus, estai - dar kitokius. Tikra palaima Putinui stebint kaip taškomi ištekliai nesukuriant jam iš esmės jokios reikšmingos priešpriešos.
Tai kodel Lietuvos negina lietuviai , gins uzsienieciai?Kazkas …
@Petras Vokietijoje seneliams pampersus keičia ir Norvegijoje silkes lupa
@Lietuviai neturi laiko BET VISTIEK GERIAU TEN LUPTI IR KEISTI PAMPERSUS UZ 3000 EURU NEGU LIETUVOJE UZ 700 SIMTUS ,O PASKUI DAR GINTI TUOS KURIE NIEKO NEVEIKDAMI PRISIVOGE TODEL KAD JU SENELIAI GALEJO PADOVANOTI PARTIJAS IR PRISIPLAKELIUS PRIE TOS PARTIJOS,KURIE NET PIRSTO NEPAJUDINO ,KAD LIETUVOJE SILKES LUPTI GALETUM IR UZ 3000 O NE UZ 700 SIMTUS,IR MOKESCIUS UZDETI TOKIUS LYG ATRODYTU KAD PAMPERSUS KEITI LIETUVOJE IR UZ3000 ,O GAUNI TIK 700.
Pirmiausiai savo Tevynę turi ginti Lietuviai. Tam reikalui įvaizdį ir pavyzdi turi rodyti Vyr ginkluotųjų pajėgų vadas - prezidentas. Kur jo griežta tvarka ir vidaus valdymas?
@Petras Lietuvoje prezidentas tokių įgaliojimų kaip Pinočetas neturi
Kažin ar Gabriukas tarnavo armijoj,kokį karinį išsilavinimą jis turi? Pirmiausiai reiktų žinoti ,kad SAVO TĖVYNĘ geriausiai gins LIETUVIAI.
@Petras Tie, kurie nepabėgs į užsienį. Gali net suskaičiuoti kiek maždaug pabėgs: paimk ukrainiečius, pabėgusius į užsienį nuo ruskio ir padalink iš viso ukrainiečių skaičiaus
NATO siunčia tankus Ukrainai .Visam pasauliui praneša : kiek tankų , kokie , ir kas siunčia .Kam naudinga šita informacija ? Putinui ? Dar informuokit kada ir kur atviks .Provokacija ? Rusų laivai išejo į juoda jūra . Gal tikėjosi iš Putino atviruko su sveikatos linkėjimais?
Tas gabrielius landsbergis išvis mažvaikis panašaus lygio kaip selas dragūnas.
Sakoma - nesiginčyk su tuo, kas pakuoja tavo parašiutą. Mes gi jį p!zdavojame. Viešai.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų